Martyn Ford ksw
fot. facebook.com/officialmartynford

Martyn Ford nie zawalczy dla KSW w 2019 roku!

Rok temu w październiku, na gali KSW 45 w Londynie ogłoszono, że Martyn został nowym zawodnikiem polskiej organizacji.

Większość fanów KSW spodziewało się, że Martyn Ford,  zadebiutuje w klatce w tym samym mieście podczas gali KSW 50. Niestety – na to wydarzenie będzie trzeba poczekać, ponieważ aktor filmów walki przygotowuje pbecnie się do nowej roli.

To jest tak, jak się bierze postać znaną z innej branży i to jemu przynosi chleb. Wiadomo, on teraz się czuję bardziej aktorem. Ma kontrakt w jakimś bardzo prestiżowym filmie czy serialu (prawdopodobnie dla Netflixa). Gruba sprawa, gruby hajs. To stanęło nam na przeszkodzie, żeby Ford zawalczył. Ma kontakt z KSW, chce walczyć. Po prostu wpadło mu zlecenie. Ford wpada do nas na gościnne występy, nie wiadomo, jak długo zabawi. On pewnie też do tego podchodzi jako nowe wyzwanie. Przyjdzie nam trochę poczekać, też żałuję. Czekamy już na niego rok.

– poinformował Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW w wywiadzie dla portalu inthecage.pl.

Ford jest popularnym kulturystą i aktorem. Ma na koncie role w takich filmach jak Boyka: Undisputed IV, The Marine 6, czy Robin Hood: Rebellion. Mierzy 203 centymetry i waży 150 kilogramów.

Martyn Ford był w młodości utalentowanym graczem w krykieta. Niestety, podczas jednej z sesji treningowych doznał kontuzji. Po urazie doznał ciężkiego przypadku gorączki gruczołowej (mononukleoza), która wyeliminowała go z treningów na okres 12 miesięcy. Był to kluczowy okres dla rozwoju jego kariery, w związku z tym, Martyn musiał zrezygnować z marzeń o zostaniu profesjonalnym graczem krykieta i musiał poszukać innego zajęcia.

Postanowił zając się kulturystyką i fitnessem.

Był to dla niego idealny sposób na poradzenie sobie z negatywnymi emocjami, które narosły w nim podczas okresu, w którym nie był w stanie grać w krykieta. Wkrótce frustracja została zastąpiona pasją do podnoszenia ciężarów.  Od tego czasu Martyn nie oglądał się za siebie. Dzięki wieloletniej ciężkiej pracy stał się znanym modelem fitness i aktorem i filmów akcji.

Kiedy dokładnie Martyn Ford wystąpi w klace KSW? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze poczekać.

 

Kategorie
KSW

Napisz komentarz

*

*

Powiązane