nate-diaz-anthony-pettis
źródło: mmajunkie.com

Nate Diaz vs. Anthony Pettis na UFC 241!

Prezes UFC Dana White potwierdził tę wiadomość w rozmowie z Yahoo Sports.

Nate DiazAnthony Pettis spotkają się w klatce podczas sierpniowej gali UFC 241 w Kaliforni!

Nate Diaz powróci do octagonu po prawie trzy letniej przerwie. Swoją ostatnią walkę stoczył 20 sierpnia 2016 r. w Las Vegas, gdzie przegrał przez decyzję z Conorem McGregorem. Był to rewanż ich pierwszej walki, która odbyła się 5 marca 2016 na UFC 196 w Las Vegas. Poprzednio Diaz wygrał wtedy przez duszenie w drugiej rundzie.

Początkowo Diaz miał być zestawiony z Dustinem Poirierem podczas UFC 230 w Nowym Jorku. Niestety, Poirier musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji. Diaz nie był zainteresowany walką z innymi zawodnikami, aż do czasu propozycji walki z Pettisem.

W przeciwieństwie do Diaza, Pettis wygrał swój ostatni pojedynek.  Podczas gali UFC Fight Night 148, znokautował Stephena Thompsona w drugiej rundzie. Wcześniej przegrał z Tonym Fergusonem podczas UFC 229. Ze względu na kontuzję narożnik nie pozwolił mu wyjść do trzeciej rundy.

Pojedynek Nate Diaz vs Anthony Pettis zapowiada się arcyciekawie, ponieważ obaj zawodnicy walczą świetnie zarówno w stójce jak i w parterze.

Rewanż o pas wagi ciężkiej pomiędzy Danielem Cormierem i byłym mistrzem Stipe Miocicem będzie głównym wydarzeniem UFC 241. Starcie Diaz vs Pettis będzie co-main eventem.

 

ufc 241

źródło: socaluncensored.com

Polecamy również: Conor McGregor do Dustina Poiriera: Następny jest dla ciebie Nate Diaz

 

 

Kategorie
UFC

Dodaj komentarz

Powiązane