nate-diaz-anthony-pettis
źródło: mmajunkie.com

Nate Diaz vs. Anthony Pettis na UFC 241!

Prezes UFC Dana White potwierdził tę wiadomość w rozmowie z Yahoo Sports.

Nate Diaz vs. Anthony Pettis zwierzą się podczas sierpniowej gali UFC 241 w Kaliforni!

Nate Diaz powróci do klatki UFC po prawie trzy letniej przerwie. Swoją ostatnią walkę stoczył 20 sierpnia 2016 r. w Las Vegas, gdzie przegrał przez decyzję z Conorem McGregorem. Był to rewanż ich pierwszej walki, która odbyła się 5 marca 2016 na UFC 196 w Las Vegas. Diaz wygrał wtedy przez duszenie w drugiej rundzie.

Początkowo Diaz miał być zestawiony z Dustinem Poirierem podczas UFC 230 w Nowym Jorku. Niestey Poirier wycofał się z walki przez kontuzję. Diaz nie był zainteresowany walką z innymi zawodnikami, aż do czasu propozycji walki z Pettisem.

Pettis wygrał swój ostatni pojedynek podczas gali UFC Fight Night 148, gdzie znokautował Stephena Thompsona w drugiej rundzie. Wcześniej przegrał z Tonym Fergusonem podczas UFC 229. Narożnik nie pozwolił mu wyjść do trzeciej rundy z powodu kontuzji.

Pojedynek Nate Diaz vs Anthony Pettis zapowiada się arcyciekawie. Obaj zawodnicy walczą świetnie zarówno w stójce jak i w parterze.

Głównym wydarzeniem UFC 241 będzie rewanż o pas wagi ciężkiej pomiędzy Danielem Cormierem i byłym mistrzem Stipe Miocicem. Starcie Diaz vs Pettis będzie co-main eventem.

 

ufc 241

źródło: socaluncensored.com

 

 

 

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane