Robin van Roosmalen
Zdjęcie: MMA Fighting

Robin van Roosmalen podpisał kontrakt z Bellatorem

Kolejny kickboxer przechodzi do MMA w poszukiwaniu wyzwań i lepszych zarobków. Mistrz GLORY w dwóch dywizjach może namieszać w światowym MMA.

Robin van Roosmalen to jeden z najlepszych kickboxerów na świecie. Jest pierwszym podwójnym mistrzem organizacji GLORY. Tytuły zdobył w wadze lekkiej oraz piórkowej. Jego rekord w kickboxingu obejmuje 51 zwycięstw i 18 porażek. Większość walk w ringu wygrywał przez decyzje sędziowskie. Holender właśnie podpisał kontrakt z organizacją Bellator.

29-latek chce podbić scenę MMA. Ma już za sobą dwie walki w klatce, które stoczył na galach Final Fighting Championship w latach 2016-2017. Oba pojedynki zakończył przez TKO. Jego wyższość musieli uznać Risto Dimitrov i Athinodoros Michailidis. Pomimo niskiego rekordu MMA, Robin van Roosmalen powiedział w wywiadzie dla ESPN w zeszłym roku, że trenował ten sport przez pięć lat.

O podpisaniu kontraktu Roosmalena z Bellatorem poinformował na Twitterze szef organizacji, Scott Coker.

 

Poniżej znajdziecie nagrania dwóch zwycięstw Robina van Roosmalena w kickboxingu.

Kategorie
Bellator

Napisz komentarz

*

*

Powiązane

  • Bellator 224 wyniki

    Bellator 224: Budd vs. Rubin – wyniki!

    Poniżej pełne wyniki gali Bellator 224: Budd vs. Rubin. Walka wieczoru 145 lb: Julia Budd pok. Olgę Rubin przez TKO #AndStill! @JuliaBudd #Bellator224 pic.twitter.com/gXr8AZHzA9 — Bellator MMA (@BellatorMMA) July 13,...