Starcie Elias Silverio vs Fernando Gonzalez dodane do karty walk ACA 96!

Matchmakerzy ACA zakontraktowali kolejne ciekawe starcie zbliżającej się gali ACA 96 w Łodzi. Pogromca Luke'a Barnatta, Jorge Gonzalez podejmie Eliasa Silverio.

Zarówno Jorge Gonzalez jak i Elias Silverio stoczyli dla ACA po jednej, zwycięskiej walce. Łączy ich również fakt pokonania faworyzowanych rywali. Gonzalez niespodziewanie znokautował Barnatta już w pierwszej rundzie pojedynku, natomiast Silverio równie nieoczekiwanie wypunktował faworyzowanego Arbiego Agujewa.

Gonzalez stoczył dziewiętnaście zawodowych walk – piętnaście z nich rozstrzygnął na swoją korzyść, czterokrotnie musiał uznawać wyższość rywali. Na piętnaście wygranych walk aż dwunastokrotnie nokautował swoich oponentów, trzykrotnie wygrywał przez poddanie. Natomiast wszystkie przegrane były wynikami poddań. Jak widać, Gonzalez nigdy nie doczekał do decyzji – wszystkie walki z jego udziałem znajdywały rozwiązanie już w pierwszej rundzie.

Z kolei Silverio na piętnaście wygranych walk zaledwie pięć zakończył przed czasem – dziesięciokrotnie o wyniku walki decydowali sędziowie. Silverio ma za sobą również epizod w UFC – stoczył pod banderą największej organizacji na świecie pięć walk, dorabiając się przyzwoitego rekordu 3-2.

 

Kategorie
ACA

Napisz komentarz

*

*

Powiązane