FEN 26

FEN 26 we Wrocławiu 12 października

Federacja tym samym po raz ósmy w swojej historii zawita do stolicy Dolnego Śląska.

Fight Exclusive Night po raz kolejny zagości we Wrocławiu. Poznaliśmy już pierwszych bohaterów gali FEN 26, która odbędzie się 12 października w hali Orbita. Zobaczymy w niej dwa starcia mistrzowskie.

Najjaśniejszym bohaterem gali FEN 26 będzie posiadacz dwóch pasów mistrzowskich, średniej i półśredniej, Andrzej Grzebyk (15-3, 8 KO, 3 SUB). Pogromca Thiago Vieiry i Kamila Gniadka w decydujących starciach po raz pierwszy stanie do obrony tytułu w kategorii do 84 kilogramów. Reprezentant Legion Team Tarnów do klatki FEN wróci po półrocznej przerwie.

Po raz pierwszy pasa mistrzowskiego w formule K-1 w kategorii do 77 kilogramów bronił będzie Dominik Zadora (23-7). Jego rywalem będzie weteran federacji FEN, Wojciech Wierzbicki (14-4). Były mistrz podczas styczniowej edycji w Lubinie w efektowny sposób rozprawił się z Pavlem Oboźnym. Zdecydowało to o tym, że w październiku ponownie stanie przed szansą wejścia na tron w swojej dywizji.

We Wrocławiu szerokiej publiczności po raz pierwszy zademonstruje się również Michał Turyński. Zawodnik z Wrocławia jest kolejnym wzmocnieniem konsekwentnie budowanej kategorii ciężkiej w formule K-1. Ambicje Turyńskiego sięgają pasa mistrzowskiego FEN.

Dotychczas ogłoszone nazwiska gali FEN 26: 

Andrzej Grzebyk vs TBA – walka o pas kategorii średniej
Dominik Zadora vs Wojciech Wierzbicki – walka o pas kategorii półśredniej K-1
Michał Turyński vs TBA – walka w kategorii ciężkiej

 

Przeczytaj także: FEN 25 – wyniki z gali w Ostródzie

Kategorie
FEN

Leave a Reply

Powiązane