Mamed Khalidov prezentuje formę
fot: Bartłomiej Zborowski

Mamed Khalidov zatrzymany przez antyterrorystów!

Były zawodnik MMA, przybywający obecnie na sportowej emeryturze, został zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych.

Jak poinformował portal RMF FM, dziś w godzinach porannych Mamed Khalidov został zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych. Były zawodnik MMA przebywał w tym czasie na Warmii i Mazurach. Do zatrzymania doszło na zlecenie Centralnego Biura Śledczego Policji i Prokuratury Krajowej. Sprawa dotyczy legalizacji kradzionych samochód.

Oświadczenie w tej sprawie wydał Rzecznik Prokuratury Krajowej, Karol Borchólski. Czytamy w nim:

„Dzisiaj (11.06.2019 roku) na polecenie prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali Mameda Ch. w sprawie paserstwa luksusowych samochodów.

Zatrzymany po doprowadzeniu do Prokuratury usłyszy zarzuty. Po ich ogłoszeniu prokurator podejmie decyzję w przedmiocie środków zapobiegawczych.

W toku postępowania prokurator Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach ustalił, że pojazdy były nabywane na terenie Czech. Wśród luksusowych samochodów znajdowały się takie pojazdy jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6, BMW serii 7″.

 

Mamed Khalidov to legenda polskiego MMA. W swej karierze stoczył 42 walki, wygrywając 34 z nich. Na sportową emeryturę przeszedł w grudniu ubiegłego roku, po drugiej przegranej z Tomaszem Narkunem.

Źródło: RMF FM, onet.pl

Przeczytaj również: Mamed Khalidov komentuje potencjalną walkę z Askhamem

Kategorie
Polska

Dodaj komentarz

Powiązane