Mamed
źródło: rmf.fm

Mamed nie trafi do aresztu! Sąd odrzucił wniosek prokuratury!

Dwa dni temu pisaliśmy o zatrzynaniu byłego mistrza KSW przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych.

Mamed został zatrzymany we wtorek rano. W środę prokuratura postawiła byłemu mistrzowi KSW aż 11 zarzutów. Dotyczyły między innymi paserstwa samochodów, a także zlecenia podpalenia samochodu, oraz naruszenia nietykalności i znieważenia policjantów.

Prokuratura złożyła wniosek o aresztowanie Mameda okres 90 dni.  Dziś rano portal rmf24.pl poinformował, że Sąd Rejonowy w Katowicach nie przychylił się do wniosku. W związku z tym, nie zastosowano żadnych środków zapobiegawczych.

O postanowieniu sądu poinformował naczelnik śląskiego wydziału Prokuratury Krajowej:

Sąd uznał, że dowody wskazują na duże prawdopodobieństwo popełnienia przez podejrzanego zarzucanych mu czynów, ale przeprowadzenie dalszych czynności w postępowaniu nie wymaga stosowania takiego środka zapobiegawczego 

–  powiedział Tomasz Tadla.

Mamed zamieścił również post na facebooku, w którym zapewnił, że sobotnie treningi w Londynie odbędą się zgodnie z planem:

Moi drodzy, pragnę poinformować, że treningi w sobotę odbędą się zgodnie z planem. Czekamy na rozwój sytuacji. ale Paweł na 100% poprowadzi treningi nawet jeśli ja nie będę w mógł pojawić się w Londynie.

Ponadto chcę zapewnić, że trening ze mną nie przepadnie. Wszyscy, którzy zakupili wejściówki będą zaproszeni w terminie, który zostanie ustalony niebawem. Będzie to trening zamknięty tylko dla nas i na pewno będzie to trening wyjątkowy.

Źródło: RMF/PAP, facebook

Sprawdź również: Mamed Khalidov zatrzymany przez antyterrorystów!

Kategorie
Polska

Napisz komentarz

*

*

Powiązane