kita vs oliveira bablion mma
Babilon MMA

Michał Kita vs Ednaldo Oliveira walką wieczoru Babilon MMA 9!

Organizacja Tomasza Babilońskiego ogłosiła przeciwnika Michała Kity.

W walce wieczoru Babilon MMA 9 zmierzą się Michał Kita i Ednaldo Oliveira. Gala odbędzie się 16 sierpnia w Międzyzdrojach. Organizacja zapowiada, że kibice mogą szykować się na wielkie grzmoty w wadze ciężkiej!

Michał „Masakra” Kita (18-10-1) to weteran sportów walki  i były pretendent do tytułu mistrzowskiego KSW. Dla Babilonu będzie walczył po raz 3. W styczniu w Żyrardowie pokonał Artura Głuchowskiego. Ostatnią walkę stoczył 31 maja podczas gali Babilon MMA 8 w Pruszkowie, gdzie zremisował z Łukaszem Brzeskim. Dla Kity będzie to już 30. pojedynek na zasadach MMA.

Przeciwnikiem Polaka będzie Ednaldo „Lula Molusco” Oliveira (19-4-1). Brazylijczyk wygrał cztery z pięciu ostatnich walk. W swej karierze walczył między innymi dla rodzimych organizacji Prime MMA Championship, Jungle Fight, Win Fight & Entertainment i Fight On MMA. W latach 2012-2013 stoczył dwie walki dla UFC, obie przegrywając.

kita vs oliveira

źródło: Babilon MMA

Tomasz Babiloński po raz pierwszy zorganizował galę w Międzyzdrojach w 2017 roku. Odbyły się wówczas 4 pojedynki zawodowe. Michał Fijałka pokonał Marcina Łazarza jednogłośną decyzją sędziów, a Daniel Skibiński wygrał z Łukaszem Szczerkiem przez poddanie w 2 rundzie. Rok temu, podczas Babilon MMA 5 Szymon Kołecki poniósł swoją pierwszą porażkę w mieszanych sztukach walki. Jego pogromcą był Michał Bobrowski.

Michał „Masakra” Kita czy Ednaldo Oliveira? Kto według Was wygra walkę wieczoru Babilon MMA 9?

źródło: Babilon MMA

Przeczytaj również: Babilon MMA 9 odbędzie się 16 sierpnia w Międzyzdrojach

Kategorie
Babilon

Leave a Reply

Powiązane