paczuski
zew

Radosław Paczuski odchodzi z FEN, Jóźwiak komentuje

Dość niespodziewanie pojawiła się informacja o odejściu z FEN mistrza tej organizacji w K-1, Radosława Paczuskiego.

Radosław Paczuski wyjaśnił w rozmowie z InTheCage.pl, że zakończył współpracę z Fight Exclusive Night w raczej nieprzyjaznych okolicznościach.

Powodem miało być m.in. uzyskanie wypłaty po marcowej gali dopiero w czerwcu. Co więcej Paczuski był proszony, by pożyczyć swój pas Andrzejowi Grzebykowi, po wygraniu kolejnego mistrzostwa FEN, ponieważ organizacja nie miała drugiego pasa dla Grzebyka na spotkanie z mediami.

Dla mnie sprawa jest już jasna, nie chcę walczyć w takiej federacji i nie chcę współpracować z takimi ludźmi.

-powiedział Radosław Paczuski, który kolejną walkę stoczy na ACA.

Sytuację w swoich mediach społecznościowych krótko skomentował prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Witam wszystkich. W nadchodzącym tygodniu opowiem publicznie i szczegółowo kulisy konfliktu z Radkiem Paczuskim. Jak szantażował organizację finansami i dlaczego pas został mu odebrany właśnie w taki sposób. Stay tuned. PS. Widzę, że Radek jest bardzo chętny do opowieści w wywiadach. Mówi dużo o honorze. Szkoda, że nie opowiedział całej historii od samego początku…. Tam są bardzo ciekawe wątki, o których nie wspomniał słowem…

– napisał na facebooku.

Jak rozwinie się dalej ta sprawa? Z pewnością dowiemy się czegoś więcej już w najbliższą niedzielę  9 czerwca, gdyż wtedy prezes Jóźwiak zagości w naszym podcascie „Co w klatce piszczy?„.

U nas nie ma nudnych niedziel. Jutro gościem w naszym podcaście będzie prezes organizacji FightExclusiveNight, Paweł Jóźwiak‼️

Opublikowany przez Co w klatce piszczy? Sobota, 8 czerwca 2019

Przeczytaj również: FEN: Kamil Paczuski doznał kontuzji. Pojedynek z Lasiewickim przełożony.

Kategorie
FENPolska

Dodaj komentarz

Powiązane