Amanda Nunes wypada z UFC
Zdjęcie: ESPN

Dana White zainteresowany rewanżem Nunes z Cyborg

Sternik UFC, Dana White, chętnie zobaczy rewanż Amandy Nunes z Cris Cyborg.

Po brutalnym znokautowaniu Holly Holm na UFC 239, mistrzyni kobiet kategorii koguciej i piórkowej UFC, Amanda Nunes, powiększyła swoją zwycięską passę do dziewięciu wygranych pojedynków. Jej passa (poza ostatnim skalpem) obejmuje zwycięstwa m.in. nad Cris Cyborg, Rondą Rousey, Miesha Tate i Valentiną Shevchenko.

Według  Dany White’a, jasne jest, że Nunes jest najlepszą zawodniczką MMA wszechczasów.

Amanda wygląda niesamowicie. Kiedy mówię o tym, że jest najlepsza w historii, chodzi nie tylko o to, z kim walczyła i kogo pokonała, ale o to, jak ich pokonała. Ona walczyła ze wszystkimi wspaniałymi. Holly była ostatnia. Jeśli spojrzysz na to, jak walczyła przeciwko Holly, nie możesz temu zaprzeczyć. Jeśli kiedykolwiek myślałeś, że nie jest najlepsza, teraz zmień zdanie.

-powiedział Brettowi Okamoto z ESPN.

To najlepsza zawodniczka w historii MMA.

Teraz pytanie, co dalej. Gdyby zależało to tylko od White’a, jest to rewanż z Cris Cyborg, którą Nunes bardzo szybko znokautowała na UFC 232 w grudniu 2018 roku. Jednak żeby do rewanżu doszło, najpierw Cyborg musi pokonać Felicię Spencer na UFC 240. Jeśli ten warunek zostanie spełniony, Dana nie widzi przeszkód żeby zestawić Amandę i Cris raz jeszcze.

Nunes chce rewanżu z Cybor. Zobaczymy, czy Cyborg to zrobi (wygra kolejną walkę) i czy będzie chciała zawalczyć z Nunes ponownie. Jeśli nie, będzie ktoś inny, zawsze jest ktoś inny.

– zakończył White.

Czy chcielibyście zobaczyć ponowny pojedynek Nunes z Cyborg, czy jednak wolelibyście inną rywalkę dla Brazylijki?

 

Zobacz także: Claudia Gadelha chce trylogii z Joanną Jędrzejczyk!

 

Kategorie
ŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane