holloway
foroalturas.com

Holloway nadal wierzy w możliwość walki z Khabibem

Max Holloway nie zapomina o niedoszłym starciu z Khabibem Nurmagomedovem.

Max Holloway miał zmierzyć się z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 223, po tym, jak Tony Ferguson musiał wycofać się w ostatniej chwili z powodu kontuzji. Jednak walka nie doszła do skutku, ponieważ komisja zablokowała występ Hawajczyka z uwagi na zbijanie wagi.

Od tamtej pory Max Holloway powrócił do wagi piórkowej i obronił swój tytuł w walce z Brianem Ortegą na UFC 231. Następnie otrzymał kolejną szansę na starcie w wadze lekkiej, na UFC 236, kiedy zmierzył się w epickiej walce z Dustinem Poirierem o pas tymczasowy. Gdyby Holloway wyszedł z tej batalii zwycięsko, ponownie stanąłby jako pierwszy w kolejce do walki z Nurmagomedovem. Niestety dla niego, król wagi piórkowej przegrał wspomniane starcie i teraz czeka na walkę z Frankie’m Edgarem w kategorii piórkowej.

Jednak, „Blessed” nadal wierzy, że przyszła walka z Rosjaninem jest nadal możliwa.

Walka z Khabibem nadal jest na stole. Myślę, że ten proces wciąż trwa. Fani wciąż chcą walk Khabiba, które są bardzo interesujące. Walka z Irlandczykiem, jeśli kiedykolwiek powróci, ta walka także jest na stole. Jest wiele ciekawych rzeczy do zrobienia. Waga lekka to nic odległego dla mnie, wiecie o tym.

-powiedział dla ESPN.

W kwietniu powiedziałem wam, mówiłem o tym, spójrzcie na stare wywiady, że wrócę do 145 bez względu na to, co się stanie (po debiucie w wadze lekkiej). Chciałem wrócić do 145 funtów latem i tak jest.

Obecnie Max Holloway przygotowuje się do obrony tytułu w wadze piórkowej na UFC 240, 27 lipca przeciwko Frankie’mu Edgarowi. Tymczasem Khabib Nurmagomedov będzie bronił swojego tytułu z Dustinem Poirierem na UFC 242 we wrześniu.

Jak myślicie, zobaczymy niebawem walkę Hawajczyka z Khabibem?

Zobacz także:Weili Zhang była zaskoczona ofertą walki o pas

Kategorie
ŚwiatUFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane