KSW wróci do gry?
ksw

Mamed Khalidov wraca do klatki MMA!

Były mistrz organizacji KSW wagi średniej za pośrednictwem facebooka ogłosił swój powrót do klatki.

Mamed Khalidov wraca! Tak dziś piszą fani w całej Polsce.

Legenda mieszanych sztuk walki za pośrednictwem swoich social mediów ogłosiła powrót do oktagonu.

Kiedy przyjechałem tu pełen wiary i nadziei 15 lat temu obiecano mi jedynie edukacje. Znalazłem nowy dom, rodzinę i fanów, którzy doprowadzili mnie do tego miejsca w sporcie w, którym jestem. Jakiś czas temu próbowano pozbawić mnie dumy i godności, która jest dla mnie tak ważna, opierając argumenty na podstawie pomówień skompromitowanego byłego policjanta i oszusta zaślepionego chęcią zemsty o niejasnych korzeniach, który podstępnie wykorzystał moje zaufanie, a kiedy został podejrzany o liczne przestępstwa postanowił moim kosztem poprawić swoją sytuację. Ktoś niedawno powiedział mi, że Polska to kraj w którym prędzej czy później kopie się pomniki.

Ja jednak nie straciłem ani kropli wiary, ani kawałka nadziei w to miejsce na ziemi, bo nie tworzą go granice ludzkich obyczajów, nie tworzą go też nieliczni krytykanci. To miejsce to wy. To dla was walczyłem przez lata. To dla was zostawiałem każdego dnia na sali wszystko co miałem – całego siebie. To dla was dziś postanawiam wrócić! Ci którzy chcieli zamknąć Khalidowa mogą już odpocząć. Sam wejdę do klatki …. i mogę wam obiecać jedno: mocniejszy niż kiedykolwiek, wybudzony przez odgłosy broni we własnym domu, groźniejszy niż kiedykolwiek. Oczerniony i osądzony wrócę pewniejszy niż kiedykolwiek. Bo właśnie ta sytuacja pokazała mi ostatecznie, że niechętne jednostki zalewa fala lojalnych fanów wpierających mnie przez lata a za kilkoma pojedynczymi gwizdami stoją setki tysięcy tych, którzy wołali i wołają na trybunach moje imię. To wasze głosy niosły mnie ostatnie 15 lat. To dla was powrócę tam gdzie moje miejsce – do klatki … klatki MMA

– napisał na swoim facebooku Khalidov.

Mamed Khalidov wraca do klatki MMA, ale nie wiemy jeszcze kiedy i z kim będziemy mogli go zobaczyć.

Zawodnik z Olsztyna zakończył karierę po walce z Tomaszem Narkunem na KSW 46. Dwa razy mierzył się z Berserkerem i dwa razy przegrywał. Potencjalnym kandydatem do walki z reprezentantem Arrachionu Olsztyn jest Brytyjczyk Scott Askham. Anglik dzierży pas mistrza kategorii średniej KSW i kilkakrotnie zapraszał Mameda do walki.

Przeczytaj także: Jan Błachowicz zabiera głos po spektakularnym nokaucie na UFC 239!

Kategorie
KSW

Leave a Reply

Powiązane