conor mcgregor przechodzi na emeryturę
usatoday

McGregor: Powiedziałbym, że kończę z tym, ale…

Czyżby Conor McGregor po raz n-ty wybierał się na emeryturę?

Conor McGregor po raz ostatni wszedł do Octagonu na UFC 229, w październiku 2018 roku, kiedy to przegrał przed czasem na rzecz Khabiba Nurmagomedova. Każdy dobrze pamięta co działo się po walce, skutkiem czego obaj zawodnicy zostali zawieszeni. Kiedy zbliżał się koniec zawieszeń obu zawodników, zaczęły pojawiać się informacje o ewentualnych ich powrotach.

Wiemy już, że Khabib zmierzy się z Dustinem Poirierem na UFC 242 w walce unifikacyjniej, jednak nadal nie wiadomo co z Conorem. Od czasu ostatniej walki Irlandczyka pojawiały się informacje o potencjalnym powrocie, z choćby samym Donaldem Cerrone.  Co więcej Conor w tym czasieprzeszedł na emeryturę z której za moment powrócił. To nie był pierwszy wpis zawodnika na temat zawieszenia rękawic na kołku i jak dziś możemy zobaczyć nie ostatni.

Powiedziałbym wam, że z tym kończę, ale pewnie i tak mi nie uwierzycie.

Ostatnio dużo mówi się jakoby Conor McGregor pojawił się w Abu Dhabi na wspomnianej już walce Khabiba Nurmagomedova z Dustinem Poirierem. Jednak tych informacji nie potwierdził sam Dana White. Szef UFC nie odrzucił jednak takiej możliwości.

Ostatnio także chęć walki z Irlandczykiem wyraził wspinający się na szczyt kategorii półśredniej, Jorge Masvidal.

Jak myślicie, czy Conor rzeczywiście pojawi się jeszcze w Octagonie?

 

Zobacz także: Jorge Masvidal: Chce rozwalić twarz Conorowi McGregorowi

 

 

Kategorie
ŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane