Polyana Viana
Zdjęcie: BJPenn.com

Sporo zmian w rozpisce UFC na galę w Montevideo

Z karty w ostatnich dniach usunięto czterech zawodniczek i zawodników.

10 sierpnia UFC zagości z galą w Montevideo. Na niemal dwa tygodnie przed tym wydarzeniem doszło do kilku zmian w rozpisce walk.

Już na początku lipca było wiadomo, że w Urugwaju zabraknie Ashley Evans-Smith (6-4). Miała zmierzyć się z Tailą Santos (15-1). Okazuje się, że również i Santos została zmuszona do wycofania się z rozpiski. To tworzy kolejny problem, bo z Santos miała zawalczyć debiutantka – Ariane Carnelossi (12-1). Teraz nie wiadomo, czy Brazylijka rzeczywiście zawalczy w Montevideo.

Natomiast w poniedziałek UFC ogłosiło, że 10 sierpnia nie zawalczy także Rachael Ostovich (4-5). Miała skonfrontować się z Veronicą Macedo (5-3-1). Zamiast tego Macedo zmierzy się za to Polyaną Vianą (10-3).

Z kolei wśród mężczyzn Laureano Starapoli (9-1) doznał kontuzji nosa i nie zawalczy z Alexey’em Kunchenko (20-0). Ostatnim z wykluczonych jest Rafael Fiziev (6-1). Zamiast jego wystąpi Alex da Silva (20-2), który skonfrontuje się z Rodrigo Vargasem (11-2).

Gala UFC on ESPN+ 14 będzie miało miejsce w urugwajskiej Antel Arena. W walce wieczoru Valentina Shevchenko (17-3) zawalczy z Liz Carmouche (13-6).

Źródło: MMA Fighting

Przeczytaj także: Corey Anderson rezygnuje z pogoni za walką z Jonesem

Kategorie
UFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.