Nabór do redakcji

Nabór do redakcji! Dołącz do nas!

NaszeMMA.pl to portal, który powstał, by zapewnić czytelnikom najświeższe i rzetelne informacje o wydarzeniach z aren całego świata. Prowadzenie serwisu internetowego niesie za sobą obowiązki, które wymagają systematycznej pracy całego zespołu redakcyjnego.

Nabór do redakcji! Dołącz do nas!  Idąc na przeciw oczekiwaniom naszych fanów musimy zwiększyć grono redakcyjne o nowych członków. Interesujesz się sportami walki, masz trochę wolnego i chciałbyś pisać artykuły do naszego portalu? Napisz do nas już dziś i rozpocznij swoją karierę dziennikarską!

Poszukujemy przede wszystkim Newsmanów, którzy na bieżąco będą informować czytelników o nowinkach mieszanych sztuk walki z całego świata.

Wymagania:

– Umiejętność pisania bez błędów ortograficznych,

– Stały dostęp do Internetu,

– Znajomość języka angielskiego (tłumaczenie newsów),

– Systematyczność i kreatywność,

– Redagowanie i aktualizacja newsów.

Oprócz newsmanów poszukujemy również felietonistów (redagowanie felietonów, wyrażanie swojego zdania na dany temat), Typerów (osoby, które pisałyby analizy i typy gal) oraz relacjonistów (osoby gotowe oglądać gale na żywo i informować o nich na stronie).

Oferujemy:

– Możliwość zdobycia akredytacji prasowych

– Możliwość zdobycia doświadczenia dziennikarskiego,

– Pracę w miłej atmosferze, w młodym gronie redakcyjnym.

Gorąco zapraszamy również osoby młode, bez doświadczenia, rozpatrzymy każde Wasze zgłoszenie! Dla nas liczy się przede wszystkim pasja i zaangażowanie Nie przegap tej szansy! Nie bój się spróbować i wyślij nam swoje zgłoszenie, a na pewno dostaniesz szanse pokazania swoich umiejętności!

Kontakt: redakcja@naszemma.pl

Kategorie
Rekrutacja

Napisz komentarz

*

*

Powiązane