Gaethje nokautuje Cerrone na UFC Vancouver! Tybura z kolejną przegraną! – wideo

Gala UFC w Vancouver juz za nami.

Justin Gaethje zmierzył się z Donaldem Cerrone w walce wieczoru gali UFC w Vancouver.

Patrząc na papierze mogliśmy spodziewać się niesamowitej bitki, gdzie każdy mógł paść na deski i jakimkolwiek momencie walki. Więcej szczęścia miał ten pierwszy. Gaethje znokautował Cerrone już w pierwszej rundzie gali UFC w Kanadzie.

Tym samym „The Highlight” zaliczył trzecią wygraną z rzędu w UFC. Jego obecny bilans w amerykańskim gigancie to 4-2. Po walce Gaethje zdradził, że chętnie zmierzy się z Conorem McGregorem!

Na gali w Kanadzie swój występ zaliczył także Marcin Tybura. Niestety Polak nie zaliczy sobotniej gali do udanych. Tybura został znokautowany już w 1 minucie pierwszej rundy jego walki z Augusto Sakai’m.

Przegrana z Sakai’m była drugą z rzędu dla Marcina. W poprzedniej walce przegrał z Shamilem Abdurakhimovem. Jego bilans w UFC to 4 wygrane i 5 porażek.

Poniżej pełne wyniki gali w Vancouver.

Walka wieczoru:
155 lbs.: Justin Gaethje pok. Donalda Cerrone przez TKO w 1 rundzie

Karta główna:
205 lbs.: Glover Teixeira pok. Nikitą Krylova niejednogłośną decyzją sędziów

265 lbs.: Todd Duffee vs. Jeff Hughes walka uznana za nieodbytą (przerwanie przez lekarza) w 1 rundzie

170 lbs.: Tristan Connelly pok. Michela Pereire jednogłośną decyzją sędziów

185 lbs.: Uriah Hall pok. Antonio Carlosa Jr. niejednogłośną decyzją sędziów

205 lbs.: Misha Cirkunov pok. Jimmy’ego Crute’a przez poddanie