Martin Lewandowski KSW 50 Londyn
Zdjęcie: sport.onet.pl

KSW zawita do Zagrzebia!

Martin Lewandowski we wtorek dopełnił formalności odnośnie organizacji gali KSW 51 w Zagrzebiu – wynika z informacji portalu fightsite.hr!

Tym samym organizacja po raz pierwszy zagości w Chorwacji. Od kilku miesięcy współwłaściciele KSW w wywiadach sugerowali chęć podbicia Bałkanów.

Otrzymaliśmy wiele wsparcia od włodarzy Zagrzebia, co było dla nas istotne. Burmistrz Milan Bandić obiecał pomoc we wszelkich kwestiach. To wielka sprawa dla chorwackich sportów walki, ale i dla samej organizacji ze względu na otwarcie nowego rynku – powiedział Ivan Dijaković, cytowany przez fightsite.hr.

To właśnie Dijaković był postacią, która umożliwiła wielu chorwackim zawodnikom występy w KSW. Pomógł także Lewandowskiemu i Kawulskiemu doprowadzić do gali w Zagrzebiu. Pierwotnie jednak Dijaković nalegał mocno, by organizacja spróbowała najpierw siły w Serbii. Najwidoczniej włodarze podjęli inną decyzję.

Gala KSW 51 ma odbyć się 9 listopada. Prawdopodobnie będzie to okazja do występów takich zawodników jak Aleksandar Ilić, Antun Racić, Erko Jun, czy Stipe Bekavać.

Przeczytaj także: Wrzosek przed walką z Parke: Nie będę kalkulował

Kategorie
KSW

Napisz komentarz

*

*

Powiązane