Moraes
Zdjęcie: MMA Mania

Moraes planuje powrót na UFC 245! Chce walki z Aldo!

Marlon Moraes planuje powrót przed końcem roku! Jego wymarzonym przeciwnikiem jest Jose Aldo!

Moraes był ostatnio widziany w oktagonie podczas UFC 238. Na tej gali miał okazję zawalczyć o mistrzostwo wagi koguciej z Henrym Cejudo, jednak przegrał przez TKO w rundzie trzeciej.

“Magic” chce walczyć na gali UFC 245, która odbędzie się 14 grudnia. Jednym z potencjalnych przeciwników jest były mistrz wagi piórkowej, który niedawno zasygnalizował, że zmieni kategorię wagową.

„Trenowałem i chcę rozpocząć obóz przygotowawczy. Mam nadzieję, że będę mógł zawalczyć 14 grudnia, byłby to dla mnie świetny termin. Zobaczmy, co planuje UFC. Jose Aldo jest legendą tego sportu, byłym mistrzem wagi piórkowej. Niedawno mówił o przejściu do kategorii koguciej, a ja jestem pretendentem numer jeden w tej dywizji”

-powiedział w wywiadzie dla Bloody Elbow.

Po czym dodał:

„Nie ma nic lepszego niż zmiana kategorii wagowej i od razu walka z facetem numer jeden. On na to zasługuje. Aldo nie powinien walczyć 53 razy, zanim dostanie pojedynek mistrzowski. Myślę, że byłaby to dla niego dobra okazja, aby udowodnić UFC, że naprawdę może zrobić wagę, a jeśli wygra, to od razu dostanie walkę o pas.”

Marlon jest jednak otwarty na innych potencjalnych przeciwników. Petr Yan stwierdził, że zawalczy z każdym, kto chce udowodnić, że jest lepszy od niego. Istnieje również opcja walki z takimi legendami jak Dominick Cruz albo Urijah Faber.

„Są też inni faceci, tacy jak Petr Yan. Jest Dominick Cruz, który powinien już wrócić, jest Urijah Faber. To są goście, o których myślałem.”

Zobacz także: Oficjalnie: Gutowski vs. Macedo na Babilon MMA 10

Kategorie
UFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.