diaz masvidal ufc
lowkickmma

Nate Diaz vs Jorge Masvidal walką wieczoru UFC 244!

Gala UFC 244 znazała swojego "headlinera".

Nate Diaz zmierzy się z Jorge Masvidalem na UFC 244. Ich starcie będzie walką wieczoru gali w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Takie informacje podał dziennikarz ESPN, Brett Okamoto. Informacje uzyskał od samego Dany White’a.

Nate Diaz po raz ostatni wszedł do Octagonu na UFC 241. Wtedy to pokonał Anthony’ego Pettisa przez decyzję sędziów. Wcześniej mogliśmy go oglądać niemal 3 lata wcześniej, na UFC 202 w walce z Conorem McGregorem, którą notabene przegrał

Jorge Masvidal w swoim ostatnim starciu w kilka sekund uporał się z Benem Askrenem na UFC 239, fundując mu pierwszą zawodową porażkę. Wcześniej, na marcowym UFC w Londynie uporał się z Darrenem Tillem, także przed czasem.

Nate zaraz po wygranej z Pettisem wyzywał do walki Masvidala. Zawodnik ATT przyjął propozycje młodszego z braci Diaz i dzięki ekipie UFC wszystko znalazło swoją finalizację. Zawodnicy chcą zmierzyć się o tytuł “największego sk*rwiela” w UFC!

Na UFC 244 walką wieczoru miało być starcie Kamaru Usmana z Colbym Covingtonem. Takiego starcia jednak tam nie zobaczymy. Kamaru robi niezłe problemy UFC z podpisaniem warunków kontraktu i może zostać pozbawiony pasa mistrzowskiego!

Gala UFC 244 odbędzie się 2 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Zobacz także: Jan Błachowicz kolejnym do walki o pas? Sternik UFC potwierdza!

 

Kategorie
ŚwiatUFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane