ACA 101 nowe zestawienia
ACA

ACA 101: Poznaliśmy nowe zestawienia!

Włodarze czołowej europejskiej organizacji MMA ogłosili kilka starć na galę w Warszawie

Gala ACA 101 wzbogaciła się o dwa nowe zestawienia.

Attila Korkmaz vs Levan Makashvili

Korkmaz stoczył dla ACB trzy walki, lecz tylko w pierwszej zdołał wygrać. Na gali ACB 66 wypunktował Alibeka Akhazaeva i było to zarazem ostatnie zwycięstwo jakie odniósł w okrągłej klatce ACB. Dwie kolejne walki kończyły się porażkami; na gali ACB 74 wypunktował go Otavio dos Santos, natomiast na gali ACB 83 przegrał z Turalem Ragimovem. Aktualnie znajduje się na fali dwóch zwycięstw, które odniósł na galach European Beatdown.

Makashvili to były zawodnik UFC. W największej organizacji MMA na świecie stoczył trzy walki – jedną z nich wygrał, jedną przegrał a jedna zakończyła się remisem. “Hornet” ma także ze sobą walki z innym zawodnikiem ACA – Alexandre Bezerraą. Pierwsze starcie zakończyło się porażką Gruzina, natomiast był on górą w rewanżu. Co ciekawe, na gali UFC przegrał z innym aktualnym zawodnikiem ACA – Hacranem Diasem. Makashvili zadał pierwszą porażkę w karierze Rasulowi Mirzaevowi na gali FNG 54.

Alexander Peduson vs Rob Emerson

Do tej walki miało dojść już na gali ACA 99.

Alexander to były pretendent do tymczasowego pasa kategorii lekkiej ACB. Przegrywał jedynie z czołowymi zawodnikami ACA takimi jak Rustam Kerimov, Yusup Raisov oraz Alexandr Peduson. „Mowgli” przegrał dwie ostatnie walki, toteż będzie zmotywowany by przełamać niekorzystną passę.

Jego rywalem będzie Rob Emerson. „Święty” jest w tym sporcie starym wygą – był uczestnikiem piątej edycji programu The Ultimate Fighter. Choć nie poszło mu tam najlepiej, dostał szansę zaprezentowania swoich możliwości w największej organizacji na świecie. Łącznie stoczył dla giganta siedem walk. Trzy z nich wygrał a w trzech musiał uznać wyższość rywali. Największą „sławę” przyniosło mu starcie z Grayem Maynardem, gdy po widowiskowym slamie Maynard znokautował nie tylko Emersona ale i siebie samego. Dla Emersona nie będzie to pierwsze starcie dla ACA. Zadebiutował na gali ACB 87 i wypunktował wówczas Shamila Shakhbulatova. Na gali ACA 93 przegrał na punkty z Mikhailem Malyutinem.

Na gali ACA 101 zawalczą także Piotr Strus, Aslambek Saidov oraz Daniel Omielańczuk.

Kategorie
ACA

Leave a Reply

Powiązane