Joanna Jedrzejczyk UFC Tampa
Zdjęcie: vice.com

Jędrzejczyk ruga Covingtona: Nie powinieneś srać we własnym klubie

Joanna Jędrzejczyk postanowiła wyrazić swoją opinię na temat Colby'ego Covingtona.

Jędrzejczyk od kilku lat trenuje na Florydzie w American Top Team. ATT ma w swoim rosterze wiele gwiazd, jak mistrzyni UFC Amanda Nunes, Dustin Poirier, Jorge Masvidal czy…Colby Covington.

Covington od dawna słynie z niewyparzonego języka, nie raz atakował on swoich rywali, jednak ostatnio zaczął zaczepiać swoich klubowych kolegów. Od Colby’ego dostało się kilku “kolegom” z drużyny. Takie zachowanie nie przystoi zawodnikowi tej klasy, z czym zgadza się Joanna Jędrzejczyk, która postanowiła to skomentować.

Nie powinieneś srać we własnym klubie. Co Covington zrobił jest całkiem podejrzane, wiesz? Naprawdę nie szanuję tego. Naprawdę nie lubię takiego zachowania bo wszyscy jesteśmy kolegami z klubu.

-powiedziała Jędrzejczyk w wywiadzie dla Jamesa Lyncha.

Joanna uważa, że bardzo słabo zachował się Colby nie wspierając Dustina w walce z Khabibem, co więcej krytykując go po starciu.

To nie było fajne, bo nawet jeśli lubię Khabiba…muszę i chcę wspierać swoich ludzi. Widziałam jak ciężko Dustin Poirier trenował do tej walki. Klub jest wielki…wszyscy jesteśmy różni, jesteśmy z różnych kultur, krajów, wszyscy mamy inne zachowania czy poczucie humoru. Chodzi mi o to, że musisz wspierać swoich kolegów, nie ważne czy lubisz ich czy nie. Reprezentujemy jedną drużynę, te same barwy, więc powinniśmy wspierać siebie nawzajem najmocniej jak potrafimy.

Jędrzejczyk nie jest jedynym zawodnikiem American Top Team, który pozornie odwrócił się od Covingtona. Dustin Poirier ma z nim na pieńku. Najbardziej zaskakujące jest to, że także, Jorge Masvidal, również zdystansował się od Covingtona – tym bardziej, że byli najlepszymi kumplami.

Co sądzicie o słowach Jędrzejczyk o Covingtonie?

Zobacz także: Rozpiska najciekawszych gal MMA – październik 2019

 

Kategorie
ŚwiatUFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane