joanna waterson
sportsbible

Joanna Jędrzejczyk złamała stopę podczas walki z Waterson

Joanna Jędrzejczyk mimo wygranej z Michelle Waterson nie wyszła z walki bez szwanku.

Joanna pokonała Waterson przez jednogłośną decyzję sędziów na gali UFC Tampa. Polka od początku walki narzuciła swoją grę i dominowała nad rywalką.

Mimo świetnej dyspozycji, Joanna nie wyszła z walki z Waterson bez szwanku. Jędrzejczyk w połowie walki złamała stopę podczas jednego z wyprowadzanych kopnięć.

Myślę, że złamałam moją stopę na koniec drugiej rundy albo na początku trzeciej. W piątej rundzie pomyślałam „Ok, nie powinnam już kopać tą nogą”. Poczułam ból. Jednak chwilę potem stwierdziłam „Je*ać to”, co gorszego może się wydarzyć? Zamierzam złamać ją w trzech miejscach a oni mi to naprawią.

-powiedziała na konferencji prasowej.

To ciężki biznes. Szczerze, nie lubię być kontuzjowana czy mieć jakieś rozcięcia ale to moja praca. Wielkie hobby, wielka pasja, szalona pasja, szalona robota, ale za to mam kasę. Kocham to. Jutro rano idę do szpitala, ale najpierw chcę odpocząć.

Zwycięstwo nad Waterson stawia Jedrzejczyk w dobrej pozycji w dążeniu do walki z nową mistrzynią Weili Zhang. Jędrzejczyk powiedziała reporterom, że jej celem jest walka z Zhang i ma nadzieję, że walka odbędzie się w Polsce. Ciężko powiedzieć, kiedy UFC zawita do Polski, jeszcze ciężkiej czy będzie to przyszły rok. Jeśli chodzi o samo starcie Joanny o pas, to plany walki z Chinką może pokrzyżować jej Tatiana Suarez, która także chciałaby walki z mistrzynią.

 

Zobacz także: Organizacja FEN zawita do Lublina!

Kategorie
ŚwiatUFC

Dodaj komentarz

Powiązane