khabib khabiba nurmagomedov conor
sportsjoe

Manager Nurmagomedova: Khabib zabrał Conorowi duszę

Manager Khabiba Nurmagomedova uważa, że przegrana Conora z jego klientem ma ogromny wpływ na jego dalszą karierę.

Khabib odebrał Conorowi nadzieję na odzyskanie pasa w 4. rundzie walki na UFC 229 w październiku 2018 roku. Rosjanin totalnie zdominował McGregora (jak każdego ze swoich rywali) i zasłużenie obronił wtedy pas.

Manager Khabiba, Ali Abdelaziz powracając do tej walki, uważa, że porażka z mistrzem znacznie odcisnęła piętno na Conorze.

Myślę, że Conor McGregor najlepiej przyciąga uwagę ludzi. Jednak musimy mieć na uwadze, że ten człowiek może już nigdy więcej nie walczyć. Mam nadzieję jednak, że zawalczy, ponieważ mam wielu facetów, którzy proszą o skopanie mu tyłka. Justin Gaethje, Frankie Edgar, Islam Makhachev. Wiem, że wielu facetów z TOP 15 wagi lekkiej skopałoby mu dupsko.

-powiedział Abdelaziz.

Rozumiemy, że ten człowiek nie ma już duszy. Khabib zabrał Conorowi duszę. Zrobione. On nie ma jaj. Więc walcz albo odejdź, jak powiedział Justin Gaethje. Po prostu odejdź.

Conor nie był widziany w Octagonie od wspominanej już przegranej z Nurmagomedovem. Jednak jego powrót może nastąpić na początku 2020 roku, choć to nadal wielka niewiadoma. W okresie wakacyjnym Conor mógł zmierzyć się z Justinem Gaethje, jednak z powodu kontuzji dłoni Irlandczyka, walka nie doszła do skutku.

Czy Conor dostanie w walce powrotnej rewanż z Khabibem? Raczej wątpliwe, gdyż ani manager ani sam Khabib nie chcą tej walki. W grę może więc wchodzić walka z innymi klientami Abdelaziza, czyli Gaethje lub Edgarem.

Zobacz także: Czy jesteś pewien, że jutro się obudzisz? – Jędrzejczyk do dziennikarzy!

Kategorie
ŚwiatUFC

Dodaj komentarz

Powiązane