mcgregor fury

McGregor przygotuje Fury’ego do walk w MMA?

Były mistrz UFC w dwóch kategoriach wagowych, Conor McGregor może pomóc Tysonowi Fury'emu w karierze MMA.

Conor McGregor trenerem Tysona Fury’ego? Pięściarski mistrz wagi ciężkiej Tyson Fury podsunął pomysł współpracy z Conorem McGregorem przed potencjalną zmianą profesji z boksu na MMA.

Fury (29-0-1) jest obecnie uważany za jednego z najbardziej zapracowanych atletów w sportach walki. Anglik stoczył w tym roku 2 walki (wygrane z Otto Walinem i Tomem Schwarzem), niebawem zmierzy się z Deontay’em Wilderem w rewanżu (planowane na przyszły rok – 2020) i za kilka dni zadebiutuje w WWE na gali Crown Jewel.

Jednak ostatnio pojawił się pomysł w głownie Tysona na temat kariery w MMA.

Po WWE idzie coś dużego. Coś dużo większego niż to,. Możemy zobaczyć Tysona Fury’ego debiutującego w MMA w tym roku.

-rozpoczął sensacyjnie pięściarz.

Rozmawiałem o tym z Conorem McGregorem, a on jest gotów mnie trenować. Będzie dobrze. Pochodzę z długiej linii mistrzów walk na gołe pięści. Widziałeś moją ostatnią walkę, krew była wszędzie! To nic nowego dla mnie. Cała część mojego dziedzictwa i wychowania. Chciałbym się tam dostać i rozwalić kogoś .

Co na to, według Fury’ego sam McGregor?

McGregor powiedział: „za każdym razem, gdy będziesz gotowy, kiedy masz czas, zapraszam. Przyjedź do Dublina i zaczniemy treningi”.Więc nie mogę się doczekać! Wykorzystam to. Kto wie, kto wie? Być może stoczymy walki jednego dnia. Król Cyganów i Conor McGregor.

To nie pierwszy raz, gdy Fury’ego „ciągnie” do MMA. Wcześniej 31-latek celował w walkę z Cainem Velasquezem, który posiadał wówczas tytuł wagi ciężkiej UFC. Co ciekawe, Velasquez ma także zadebiutować na tej samej gali co Fury w WWE.

Jak myślicie, czy zobaczymy Tysona debiutującego w MMA? Czy sądzicie, że McGregor może zostać trenerem Fury’ego?

Zobacz także: Nate Diaz oczyszczony z zarzutów USADA!

 

 

Kategorie
Świat

Leave a Reply

Powiązane