Michał Bobrowski powrót
Źródło:Michał Bobrowski

Michał Bobrowski ogłosił powrót do klatki!

Zawodnik właśnie poinformował, że zamierza powrócić do MMA po dwuletniej przerwie.

Wiadomość o końcu kariery Michała Bobrowskiego (8-0) była dla wszystkim szokiem. Zawodnik nie udzielał żadnych informacji na ten temat przez długi czas. Dziś na swoim facebooku poinfomował, że pora wracać.

Ostatnią walkę zawodnik z Dzierżoniowa stoczył na gali Babilon MMA 5 w Międzyzdrojach, gdzie w walce wieczoru wypunktował Szymona Kołeckiego. Tym zwycięstwem „Bober” miał sobie zapewnić pojedynek o tytuł mistrzowski federacji Tomasza Babilońskiego. Zamiast tego podał niespodziewanie informację o zakończeniu przygody z zawodowym MMA, aby skupić się na rozwoju młodych zawodników z dzierżoniowskiego klubu. W tym roku zobaczyliśmy także galę „Bitwa o Dzierżoniów”, której organizatorem był Bobrowski.

Michał Bobrowski powrót

Więcej informacji mamy poznać na gali Babilon MMA w Radomiu. Wtedy przekonamy się, czy będzie to od razu pojedynek o największe trofeum federacji. Nie można wykluczyć także walki „na przetarcie” po tak długiej przerwie Michała.

Na pewno jest to bardzo dobra informacja dla wszystkich fanów MMA. W końcu Michał Bobrowski to jeden z największych talentów w Polsce. Ma on realne szanse na to, by w przyszłości rywalizować w największej federacji na świecie – UFC.

Sprawdź także: Zabit Magomedsharipov: infekcja miała wpływ na moją kondycję!

Kategorie
BabilonNEWS

Napisz komentarz

*

*

Powiązane