Zabit
Zdjęcie: MMA Hispania

Zabit Magomedsharipov chce walki o pas, ale jest otwarty również na inne pojedynki!

Rosjanin chce walki o pas kategorii piórkowej, ale jest otwarty także na inne pojedynki!

Zabit Magomedsharipov na gali UFC w Moskwie pokonał Calvina Kattara. Było to jego szóste zwycięstwo z rzędu w amerykańskiej organizacji.

W przyszłym miesiącu podczas UFC 245 do czwartej obrony pasa dywizji piórkowej stanie Max Holloway, który zmierzy się z Alexandrem Volkanovskim. Według menedżera Zabita, Rizvana Magomedova, jego klient ma nadzieję na to, że zmierzy się ze zwycięzcą walki Holloway vs Volkanovski. Zasugerował on jednak kilku innych potencjalnych przeciwników dla Magomedsharipova, gdyby ten nie otrzymał walki o pas.

„Oczywiście będziemy czekać na wynik walki Hollowaya z Volkanovskim. Zobaczmy, jaki przebieg będzie miał ten pojedynek. Jeśli dostaniemy możliwość walki o pas, to oczywiście ją przyjmiemy. W przypadku, kiedy jednak nie będzie to możliwe, chcielibyśmy walczyć z Yairem Rodriguezem. Zwycięzca lub przegrany z pojedynku Zombie vs Ortega to także dobra opcja. Jednak tym razem pojedynek Zabita obędzie się na dystansie 5 rund i pokażemy wszystkim, że Magomedsharipov jest na to gotowy”

powiedział Magomedov w wywiadzie dla FightWorldTurkey.

Menadżer Zabita stwierdził również, że dane finansowe krążące w Internecie o zarobkach Rosjanina są fałszywe i zarobił on znacznie więcej, niż podają osoby trzecie.

„Oczywiście to nie prawda, że Magomedsharipov zarobił 60 000 $ za swoją ostatnią walkę, ponieważ zarobił znacznie więcej. UFC nigdy nie publikuje rzeczywistych wypłat. Liczby podane w Internecie są nieprawdziwe i nie mam pojęcia, skąd pochodzą.”

Przeczytaj także: Israel Adesanya: Chcę dorwać Costę zanim USADA to zrobi

Kategorie
NEWSUFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane