Danis
Zdjęcie: Sherdog.com

Bellator 238: Dillon Danis wraca do oktagonu! Rywalem Kegan Gennrich!

Jedni go kochają, inni nienawidzą. Jedno jest pewne, gdy Dillon wchodzi do klatki, możemy spodziewać się parterowych fajerwerków!

Dillon Danis, 25 stycznia, na gali Bellator 238, ponownie wejdzie do oktagonu, gdzie zmierzy się z Keganem Gennrichem w catchweighcie do 175 funtów.

W zeszłym miesiącu pojawiły się nieoficjalne informacje, jakoby ​​Danis miał zawalczyć na gali Bellator 238. 20 grudnia, prezydent Bellatora, Scott Coker, potwierdził spekulacje, podał nazwisko rywala oraz umowny limit wagowy.

 

Dillon ostatni raz walczył w czerwcu bieżącego roku. Jego dorobek w zawodowym MMA to dwie walki, w których szybko wygrywał, poddając swoich rywali. ” El Jefe” zyskał rozgłos, jako sparingpartner Conora McGregora, a także dzięki kontrowersyjnym wpisom na Twitterze, w których umniejsza takim zawodnikom jak Tyron Woodley, czy Ben Askren.

Kegan Gennrich to zawodnik z rekordem 2-1. Wszystkie swoje walki stoczył na lokalnych galach, w stanie Wisconsin. Pojedynek z Danisem będzie dla niego debiutem, w klatce Bellatora.

Co ciekawe, w walce wieczoru gali Bellator 238, niedawno zwolniona z UFC, Cris Cyborg, podejmie Julię Budd. Stawką tego pojedynku, będzie pas mistrzowski dywizji piórkowej, tej organizacji.

 

Kategorie
BellatorNEWS

Leave a Reply

Powiązane