Kevin Lee Khabib Tony
Zdjęcie: EssentiallySports

Kevin Lee: Khabib i Tony walczą o mój pas!

Lee zabrał głos w sprawie swojego nadchodzącego pojedynku, a także starcia Khabib vs Ferguson!

Kevin Lee jest autorem jednego z najpiękniejszych nokautów 2019 roku. Na gali UFC 244 Amerykanin posłał na deski niepokonanego Gregora Gillespie. Walka z „The Giftem” była dla Kevina powrotem do dywizji 155-funtów i choć spektakularne zwycięstwo wywołało wielkie poruszenie w społeczności MMA, Lee uważa jednak, że ​​nie zostaje mu okazany wystarczający szacunek.

„Trochę, [więcej szacunku] ale nie, szczerze mówiąc, jeszcze nie. Muszę zrobić to ponownie, aby naprawdę przypomnieć się ludziom. Nadal mam wrażenie, że jestem zmęczony wieloma rozmowami, szczególnie dotyczącymi tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej”

-powiedział 27-latek w wywiadzie dla MMA Junkie.

Na gali UFC on ESPN +28 w Brasilii 14 marca, „The Motown Phenom” podejmie Charlesa Oliveirę w walce wieczoru. Pojedynek o pas kategorii lekkiej pomiędzy Nurmagomedovem a Fergusonem odbędzie się w kwietniu na gali UFC 249, a Lee ma nadzieję, że jego zwycięstwo nad Oliveirą dowiedzie tego, że zasługuję na walkę o tytuł.

„Khabib i Tony walczą o mój pas, muszę tam wyjść i udowodnić to ludziom. Czuję, że jestem trochę podekscytowany pewnymi rozmowami, które będą mieć miejsce.”

Były pretendent do tymczasowego tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej wypowiedział się także na temat swojej nadchodzącej walki.

„Myślę, że to będzie cholernie dobra walka. Jadę do Tristar i wymyślimy świetną taktykę, wyjdziemy tam i ją zrealizujemy. Charles jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale nie tak kompletnym jak ja, więc znów udowodnię, że jestem najbardziej kompletnym lekkim i idę po ten pas.”

Przeczytaj także: UFC Lincoln: Anthony Smith vs Glover Teixeira walką wieczoru!

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane