Corey Anderson Jon Jones
MMA Fighting

Corey Anderson: UFC 247 pokazało, że Jon Jones jest do pokonania

Anderson jest zdania, że Jon Jones nie jest już zawodnikiem nie do ruszenia.

Corey Anderson uważnie śledził galę UFC 247 i jego zdaniem Jon Jones jest zawodnikiem, którego można bez problemu pokonać. Co więcej, uważa, że będzie pierwszym zawodnikiem, który zdetronizuje „Bonesa”.

Przed walką z Dominickiem Reyesem mało kto wierzył, że pretendent będzie w stanie zagrozić mistrzowi. Skazywany na pożarcie Reyes zaprezentował się jednak świetnie i wielu fanów podejrzewało, że usłyszymy magiczną formułkę „And new….”. Ostatecznie pas pozostał na biodrach dotychczasowego mistrza, jednak po raz kolejny na idealnym do niedawna wizerunku niepokonanego mistrza pojawiła się rysa.

Część fanów liczy na natychmiastowy rewanż, jednakże będzie to w dużej mierze zależało od walki Coreya Andersona z Janem Błachowiczem. Anderson jest przekonany, że w przypadku wygranej dostanie walkę o pas.

Wiedziałem, że da się go pokonać. To ja zawsze mówiłem: Wiem, że mogę pokonać Jona, wiem jak go pokonać. Widzę dziury, widzę, co trzeba zrobić, aby go pokonać, a Dom wyszedł tam i zrobił całkiem sporo. Poszedł tam i pokazał te braki Jona, które już widziałem. Wiesz, ale ja widzę o wiele więcej.

Wygrana Jonesa bardzo ucieszyła Andersona, gdyż jego zdaniem w przypadku zwycięstwa Reyesa doszłoby do walki rewanżowej. Celem Andersona jest bycie pierwszym pogromcą „Bonesa”.

Ale na koniec, cieszę się, że Jon wygrał, bo to ja chcę być tym, który go zdetronizuje. Wiedziałem, że jeśli Dom wygrałby, to byłby rewanż. I wtedy bym na to czekał. Ale, jak powiedziałeś wcześniej, muszę poczekać i zobaczyć co w ten weekend. To dla mnie największa rzecz w tej chwili. Yeah, Jon jest teraz mistrzem, ale w mojej głowie, to jest moja walka o mistrzostwo. Walka z Janem Błachowiczem jest moją walką o mistrzostwo. Muszę tam wyjść i zrobić to, co Corey robi i postawić na dominujący styl walki. To pięć rund, tak jak walka o tytuł. Po wszystkim będę się martwił, co dalej. Póki co moim celem jest Błachowicz.

Czy Corey Anderon ma rację i Jon Jones nie jest już zawodnikiem, którego nikt nie da rady zdetronizować?

Zobacz także: Doniesienia: Bedorf zawalczy z Silvą na KSW 53

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane