Weidman Hermansson
Zdjęcie: LowKick MMA

Doniesienia: Chris Weidman vs Jack Hermansson na majowej gali UFC!

Wszystko wskazuje na to, że walką wieczoru gali w Oklahomie będzie arcyciekawie zapowiadające się starcie w dywizji średniej!

Jak poinformował dziennikarz ESPN-Brett Okamoto, Chris Weidman w swoim powrocie do dywizji średniej zmierzy się z Jackiem Hermanssonem. Pojedynek ma być walką wieczoru gali UFC w Oklahomie, która odbędzie się 2 maja. Póki co nie doszło jeszcze do podpisania kontraktów, jednak amerykańska organizacja pracuje nad sfinalizowaniem tego starcia

“Chris Weidman powróci do dywizji 185 funtów. Były mistrz zgodził się na pojedynek z Jackiem Hermanssonem w walce wieczoru gali UFC w Oklahomie 2 maja. Kontrakty na walkę nie zostały jeszcze podpisane, jednak UFC pracuje nad sfinalizowaniem tego starcia.”

“The All-American” powróci do wagi średniej po nieudanej próbie podbicia dywizji półciężkiej. Weidman z ostatnich sześciu pojedynków wygrał tylko jeden z Kelvinem Gastelumem, a przegrywał z Lukiem Rockholdem, z Yoelem Romero, z Gerardem Mousasim, z „Jacare” Souzą i z Reyesem.

Z kolei dla Hermanssona walka z Chrisem, będzie szansą na odbicie się po porażce z Jaredem Cannonierem, której doznał we wrześniu ubiegłego roku.

Przeczytaj też: Valentina Shevchenko nie zwalnia tempa. Kolejna walka w czerwcu

 

Kategorie
NEWSUFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane