Rose Namajunas Joanna Jędrzejczyk
Zdjęcie: MMA India

Joanna Jędrzejczyk jest zainteresowana trylogią z Rose Namajunas!

JJ chętna na trylogię z Rose!

7 marca, w co-main evencie gali UFC 248, Joanna Jędrzejczyk spróbuje odebrać pas dywizji słomkowej obecnej mistrzyni, Zhang Weili. Jeżeli 32-latka ponownie zasiądzie na tronie dywizji do 115 funtów, to w kolejnym pojedynku może zmierzyć się po raz trzeci z Rose Namajunas. Jędrzejczyk w wywiadzie dla portalu BJPEEN.com przyznała, że jest zainteresowana trylogią z Amerykanką.

„Jestem naprawdę dumna z siebie i z mojego sztabu szkoleniowego, w jaki sposób stoczyliśmy ostatni pojedynek z Rose Namajunas. Walka mogła pójść w obie strony, a przegraną trudno było przełknąć, ale być może nie zrobiłam wystarczająco dużo. Wierzę w siebie w stu procentach i mogę zrobić wszystko, by wygrać. Bardzo się cieszę, że Rose powraca i zawalczy ponownie z Andrade. Zobaczymy, co będzie dalej, jednak ten pojedynek ma sens, ponieważ w grę wchodzą duże pieniądze. Chcę tego.”

Joanna i Rose zmierzyły się ze sobą po raz pierwszy na gali UFC 217 w listopadzie 2017 roku, kiedy to Namajunas zaszokowała świat nokautując Jędrzejczyk w pierwszej rundzie. Obie panie zostały zestawione ze sobą ponownie na gali z numerem 223, gdzie popularna „Thug Rose” wygrała walkę przez jednogłośną decyzję sędziów.

W maju 2019 roku 27-latka została brutalnie znokautowana przez Jessicę Andrade i straciła pas mistrzowski na jej rzecz. Po 11 miesiącach od tamtego starcia, podczas UFC 249, Rose otrzyma szansę rewanżu z Brazylijką.

Przeczytaj też: Menadżer Paula Feldera: On jeszcze powróci

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane