McGregor znów
Zdjęcie; Monster Energy

Conor McGregor: Niedługo znów pojawię się w oktagonie

Już niedługo możemy ponownie zobaczyć McGregora w akcji!

Conor McGregor w obszernym wywiadzie dla Bleacher Report, opowiedział m.in. o planach związanych ze swoją sportową karierą i o miłości do sportów walki. 31-latek oznajmił, że już  niedługo wejdzie do klatki UFC. Co ciekawe, Conor stwierdził, iż chciałby znów stoczyć pojedynek na zasadach bokserskich.

„Pieniądze nie są powodem, dla którego to robię. Jestem bardzo bogatym człowiekiem, a moje dzieci i ich potomkowie, będą miały się dobrze. Uwielbiam tę grę. Nauczyłem się wielu rzeczy o boksie w Crumlin, gdzie dorastałem i moje zamiłowanie do tego sprawiło, że ​​robię to dzisiaj. Niedługo znów pojawię się w oktagonie i oczekuję też, że ponownie zawalczę w boksie. Musisz być bieżąco, ale zaufaj mi – fani będą zadowoleni. Dla mnie ważnym jest, aby dać im rozrywkę i to czego chcą.”

Popularny „The Notorious” odniósł się także do swoich treningów przed pojedynkiem z Khabibem Nurmagomedovem. Irlandczyk dodał również, że od tamtego starcia zmienił swój sposób myślenia.

„Przyznaję, że na walkę przed UFC 246 nie trenowałem właściwie i nie byłem w dobrej formie. Nazywaj to jak chcesz. Jestem głodny [walki]. Głodny jak człowiek, który nie jadł od tygodni. Kiedy skupiam się na czymś, nie ma niczego, czego nie mógłbym osiągnąć. To właśnie siła wiary kształtuje zwycięzców.”

„Powiem wprost-nie byłem w pełni przygotowany. Dowodzi to temu, że wszystko może się wydarzyć w tej grze. Możesz mi zaufać, że następnym razem nie popełnię tych samych błędów.”

Na razie nieznana jest data kolejnej walki McGregora, chociaż jego trener-Owen Roddy zasugerował, że kolejne gala z udziałem Irlandczyka może odbyć się 11 lipca.

 

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane