bryce-mitchell
lowkickmma

Zawodnik UFC, Bryce Mitchell wierzy, że to rząd stworzył COVID-19

Pojawiają się pierwsze "teorie spiskowe" wśród zawodników UFC dotyczące koronawirusa.

Bryce Mitchell (12-0), wschodząca, młoda gwiazda kategorii piórkowej UFC ma swoją teorię dotyczącą obecnej światowej pandemii koronawirusa.

Trwająca pandemia COVID-19 spowodowała katastrofę w wielu branżach, w tym również w sporcie. Większość wydarzeń sportowych zostało odwołanych lub przełożonych, aby zapobiec masowej infekcji. Dana White anulował trzy gale UFC i wiele przyszłych wydarzeń będzie prawdopodobnie transmitowanych z zamkniętej areny.

Niepokonany „Thug Nasty’‚ uważa, że pojawienie się wirusa nie jest przypadkowe i to rząd stoi za wywołaniem obecnej pandemii.

Chodzi mi o rząd. Wiecie, rząd nie powinien być w stanie poinformować żadnej firmy – rozumiem sytuację kryzysową na szczeblu krajowym, kryzys w całym kraju i inne rzeczy, ale nie sądzę, że te liczby wskazują mi na kryzys. (…) Wiem, że to zabiło grupę starszych ludzi w domach opieki i może naprawdę zabić młodych ludzi, ale tego rodzaju ludzi można izolować. Można ich łatwo izolować, podczas gdy wszyscy inni robią to, co robią, i myślę, że to właśnie jest rząd.

-powiedział dla MMAJunkie.

Obwiniam rząd, naprawdę. Winię za wszystko. Myślę, że koronawirus został stworzony przez rząd. To „dobry rząd” stworzył cholernego wirusa. Myślę, że celowo zainfekowali ludzi, aby wywołać chaos. Są ludzie, którzy robią dobre pieniądze i takie tam.

Co więcej Bryce Mitchell oskarżył rząd o użycie koronawirusa jako powodu do ograniczenia używania broni.

Myślę, że nasz rząd będzie próbował nam zabrać broń. Wydaje mi się, że tak się stanie i to smutne, ale tak będzie. Widziałem, jak robią teraz jakąś kontrolę broni i próbują zabrać nasze pistolety lub przynajmniej sprawdzić, czy potrafią. Widzę jak to wygląda. Ta cała sprawa jest dla mnie szalona.

To już nie pierwszy przypadek w świecie MMA kiedy zawodnik głosi podobne teorie. Jakiś czas temu, były mistrz UFC, Tito Ortiz stwierdził, że wirus został stworzony przez człowieka.

Co sądzicie o słowach Mitchella?

Zobacz także: Dana White zapewnia, że do walki Khabiba z Tonym dojdzie!

 

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Dodaj komentarz

Powiązane