Francis Ngannou
ibtimes.com

Francis Ngannou przyznaje, że nie wiedział kim jest Jairzinho Rozenstruik

Francis Ngannou niewiele wiedział o swoim nadchodzącym rywalu.

Francis Ngannou zmierzy się na UFC 249 z Jairzinho Rozenstruikiem w karcie głównej!

Starcie to jest niezwykle interesujące, szczególnie pod względem, że obaj Panowie uwielbiają nokautować swoich rywali. „The Predator” może pochwalić się 10 wygranymi przez KO na 14 ogółem a jego rywal aż 9 na walk 10. Mimo tego, że Jairzinho idzie jak burza (4 walki w UFC, 4KO) to Ngannou, jak przyznaje, nie miał pojęcia kim jest jego nadchodzący rywal.

Słyszałem, że ktoś wyzwał mnie do walki. Pomyślałem: kto to jest? Myślałem, że będzie to ktoś kogo znam, ale to był zupełnie nieznany mi facet.

-powiedział dla UFC.com.

Żeby dowiedzieć się czegoś o swoim oponencie, Kameruńczyk postanowił poszukać informacji w google.

Jedyną rzeczą, którą wiem o Jairzinho jest to, że to jest chyba jedyny zawodnik, który wyzwał mnie do walki. Ten gość przyszedł znikąd, nie ma nazwiska w tym sporcie. Zgaduję, że to dlatego wyzwał mnie do walki, by się wybić. Jednak to nie będzie dobry pomysł. Wiem, że muszę wziąć go na serio i tylko to się dla mnie liczy.

Ostatnia wygrana zawodnika z Surinamu miała miejsce na UFC on ESPN 7, kiedy to sekundy przed końcem walki znokautował Alistaira Overeema. Ngannou przyznaje, że wtedy to był duży fart.

Widziałem jego walkę z Overeemem, przetrwanie przez prawie 5 rund. On z pewnością ma wielkiego farta. Musimy wziąć pod uwagę, że wygrał tą walkę dzięki szczęściu, bo nie był nawet bliski jej wygrania. Ten gość ma szczęście.

Czy Rozenstruik ponownie będzie „miał szczęście” czy może Francis Ngannou znacznie przybliży się do ponownej walki o pas? Przekonamy się już wkrótce!

Przy okazji zapraszamy do analizy starcia Ngannou vs. Rozenstruik KLIKAJĄC TUTAJ.

 

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane