Pełna karta walk FEN 31. Gdzie obejrzeć sobotnią galę?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala FEN. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami o tym wydarzeniu.

W sobotę 28 listopada czeka nas kolejna, już trzydziesta pierwsza gala FEN. W walce wieczoru o mistrzowskie pasy organizacji FEN i Babilon MMA ponownie zmierzą się Daniel Rutkowski i Adrian Zieliński. Obaj zawodnicy po raz pierwszy w oktagonie spotkali się w październiku ubiegłego roku podczas gali Babilon MMA 10 w Wieliczce. Lepszy okazał się wówczas zawodnik z Radomia. W co-main evencie dojdzie do debiutu Pawła Trybały w organizacji FEN. Jego rywalem będzie Łukasz Borowski. Przed tym pojedynkiem odbędą się dwa starcia o mistrzowskie pasy. O czempionat w dywizji półciężkiej powalczą Adam Kowalski i Marcin Wójcik, a o mistrzostwo w wadze koguciej Sebastian Romanowski i Duńczyk Jonas Magard. Kartę główną otworzy starcie Marcina Naruszczki z Ivane Cosiciem, który zastąpił Roberta Radomskiego. Na karcie wstępnej czekają nas trzy pojedynki. Były pretendent do pasa w wadze półśredniej – Kamil Gniadek podejmie Piotra Poniedziałka, a zawsze dający efektowne walki Kacper Formela spróbuje dopisać jedenaste zwycięstwo do swojego rekordu w starciu z reprezentantem Paragwaju – Wdgarem Davalosem, który zastąpił Arnolda Quero. Całą galę otworzy pojedynek w limicie kategorii półciężkiej pomiędzy Marcinem Filipczakiem, a Saeedem Younsim.

 

Ceremonia ważenia:

Oficjalna ceremonia ważenia przed galą odbędzie się dzień wcześniej, czyli w piątek 28 listopada. Obejrzeć je będzie można od godziny 18:00 za darmo na Facebookowym fanpage’u FENu, kanale Polsat Sport Fight oraz na platformie Ipla.tv.

 

Transmisja:

  • 20:00 – PPV (transmisja płatna 40 zł)
  • 20:00 – Ipla.tv (transmisja płatna (40 zł)
  • 20:00 – Cyfrowy Polsat (transmisja płatna 40 zł)

 

Karta walk:

Walka wieczoru:

65,8 kg: Daniel Rutkowski (11-2) vs. Adrian Zieliński (20-9) – walka o mistrzowski pasy organizacji FEN i Babilon MMA w wadze piórkowej

Karta główna:

100 kg: Paweł Trybała (6-3) vs. Łukasz Borowski (4-8)
93,0 kg: Adam Kowalski (12-5-1) vs. Marcin Wójcik (13-7) – walka o mistrzowski pas w wadze półciężkiej
61,2 kg: Sebastian Romanowski (14-8-1) vs. Jonas Magard (11-4) – walka o mistrzowski pas w wadze koguciej
83,9 kg: Marcin Naruszczka (20-9-2) vs. Ivan Cosić (6-0)

Karta wstępna:

77,1 kg: Kamil Gniadek (14-7-1) vs. Piotr Poniedziałek (7-2)
65,8 kg: Kacper Formela (10-4) vs. Edgar Davalos (12-1)
93 kg: Marcin Filipczak (4-3) vs. Saeed Younsi (3-1)

Przeczytaj też: Pełna karta walk Babilon MMA 18. Gdzie obejrzeć piątkową galę?

Kategorie
FENNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane