Dana White
fot: Chris Unger/Zuffa LLC

“Czekam na płacz i błaganie” – Dana White zapowiada walkę z piractwem w 2021 roku

Prezydent UFC planuje złapać osoby piratujące transmisje gal UFC.

W ubiegłym tygodniu prezydent UFC zapowiedział “niespodziankę” dla piratów, którzy kradną transmisję gal UFC. 23 stycznia odbędzie się gala UFC 257, która będzie transmitowana w systemie PPV, więc w internecie ponownie pojawi się wiele nielegalnych transmisji gali. Szacuje się, że UFC traci rocznie około 30 milionów dolarów na piratach. Dana White zapowiada jednak walkę z osobami, którzy kradną ich transmisje.

Przeczytaj też: „Cały czas dostaję informacje, że matchmakerzy UFC są chętni na mój angaż” – Daniel Skibiński o ofercie z UFC i walce z Zawadą

Byliśmy jedną z lig, która tak aktywnie przeciwdziałała piractwu. Uwielbiam, jak twardziele zachowują się w mediach społecznościowych, ponieważ złapaliśmy wielu ludzi. Pozwólcie, że wam powiem, co robią, oni płaczą. Płaczą i błagają, by nie zostać oskarżonym i ukaranym. Właśnie pokonaliśmy wielką przeszkodę w świecie piractwa i zamierzamy złapać kilku z nich w 2021 roku. Czekam na płacz i błaganie. Zobaczymy, jacy są twardzi, gdy ich złapiemy.

Źródło: mmafighting.com

Przeczytaj też: Daniel Skibiński wolnym zawodnikiem! Debiut w UFC już niebawem?

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.