Juśkiewicz
Zdjęcie: Sylwia Juśkiewicz/Facebook

Sylwia Juśkiewicz potrzebuje operacji by wrócić do sportu. Zawoniczka prosi o pomoc

Jak zawsze w takich przypadkach liczy się każda złotówka

Sylwia Juśkiewicz, która nie tak dawno miała okazję zadebiutować w KSW, teraz potrzebuje pilnej pomocy. Jak napisała w swoich mediach społecznościowych niezbędny jest zabieg przecięcia więzadeł przy kciukach oraz podanie osocza bezpłytkowego do stawów śródręczno-nadgarstkowych. Ta operacja umożliwi „Małej” nie tylko powrót do MMA, ale także nade wszystko normalne funkcjonowanie. 

Fighterka miałaby poddać się zabiegowi w połowie bieżącego miesiąca. Nie może sobie jednak na to pozwolić ze względów finansowych przez co rozpoczęła zbiórkę na ten cel, za pośrednictwem portalu zrzutka.pl. Poniżej cała treść komunikatu od zawodniczki. 

EDIT.

Kochani udało się otworzyć właśnie stronkę na zbiórkę…

https://zrzutka.pl/m56b92

Cześć Kochani, potrzebuję Waszego wsparcia! Lata intensywnych treningów oraz walk w końcu przyniosły konsekwencje. Jedyną opcją, żebym mogła wrócić do sportu, jest zabieg przecięcia więzadeł przy kciukach oraz podanie osocza bezpłytkowego do stawów śródręczno-nadgarstkowych. Bez tego nie ma mowy o normalnym fukcjonowaniu, a co dopiero o walkach.

Zabieg kosztuje 5000 zł i powienien odbyć się 15.02. Niestety, moja obecna sytuacja nie pozwala mi samodzielnie pokryć kosztów zabiegu.

Będę niezmiernie wdzięczna i zobowiązana jeżeli ktoś z Was ma możliwość i chciałby mi pomóc zebrać niezbędną kwotę.

Czytaj także: KSW 58: 10 najlepszych momentów (wideo) 

 
 
Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.