Dobrzyński Kaliciński
Zdjęcie: FEN MMA

FEN 36: Dobrzyński zmierzy się z Kalicińskim przed własną publicznością

Krzysztof Dobrzyński (6-4-1, 1 KO) podejmie Macieja Kalicińskiego (4-3, 1 N/C, 4 KO) podczas gali FEN 36, która 16 października odbędzie się w Szczecinie.

Areną zmagań zawodników będzie Netto Arena.

Sprzedaż biletów na galę FEN 36 odbywa się pod linkiem: TUTAJ.

Dobrzyński to kolejny, po Igorze Brzozowskim, zawodnik który dobrą postawą na Seaside BattleS Dziwnów i zwycięstwem podczas tego wydarzenia zapracował na kontrakt z federacją FEN. Popularny” Rio” to lokalny zawodnik z zachodniego pomorza, który swoje umiejętności szkoli w szczecińskich klubach Berserkers Team i BKS Olimp Szczecin. W 2019 roku niejednogłośną decyzją sędziów zwyciężył z Kacprem Miąsko. Wcześniej w pokonanym polu zostawił Łukasza Sobiepana, Artura Jagiełłowicza i Michała Krajewskiego.

Kaliciński wszystkie swoje wygrane walki zakończył przed czasem nokautując swoich przeciwników. Zawodnik z Wrocławia szerszej publiczności pokazywał się chociażby walcząc dla ACA czy Armia Fight Night. Podpieczny Mateusza Dubiłowicza w premierowej odsłonie pokonał przez techniczny nokaut Patryka Bąka, wcześniej rozprawił się z Muslimem Abdulaevem. “Loken” 16 października zadebiutuje pod szyldem organizacji FEN.

Przeczytaj też: Sylwia Juśkiewicz wzywa Karolinę Owczarz do walki!

Źródło: FEN MMA

Kategorie
FENNEWS

Leave a Reply

Powiązane