Movsar Evloev
Zdjęcie: UFC.com

Hitowe gale w 2022 roku! Czy Prime Show MMA zagrodzi High League?

Gale MMA cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Zawody te są przeprowadzane w sposób coraz bardziej profesjonalny, startują coraz lepsi zawodnicy, których oglądanie sprawia przyjemność, rozgrzewa publikę.

Co ciekawego czeka fanów MMA w 2022r.?

W drugiej połowie lutego, dokładnie dziewiętnastego dnia tego miesiąca, czeka fanów gala Prime Show MMA. Organizatorzy zaplanowali start zawodów na godz. 20:00, jednak z racji, że w karcie walk znajduje się aż 11 pojedynków, potrwać może do pierwszej w nocy. Fani będą mogli śledzić zawody, korzystając z opcji pay-per-view, dzięki portalowi primemmatv . Fani są ciekawi pojedynku Kasjusza Życińskiego z Mateuszem Murańskim. Popularny 'Don Kasjo’ był gwiazdą programu 'Warsaw Shore’. Dla fanów polityki, ciekawym pojedynkiem będzie bój lewicowca Jasia Kapeli z przedstawicielem prawicy, Ziemowitem Kossakowskim. To właśnie walka młodego pisarza budzi najwięcej kontrowersji. Zasłynął on z bardzo ciekawego wywiadu gdzie w HejtParku był gościem Krzysztofa Stanowskiego. Ciężko jednak typować faworyta tej walki. Teoretycznie jest nim Kossakowski, jednakże Kapela dość intensywnie przygotowywał się do pojedynku. Scenariusz walki może potoczyć się jak gra w kasynie. Fani strony cookie-casino.pl na pewno wiedzą, że po obróceniu spina wszystko się może zdarzyć. Ciekawie zapowiada się także walka Dawida Ambro z Adrianem Ciosem. Faworytem w typ pojedynku jest Dawid Ambro.

Jakie jeszcze gale MMA obejrzymy w 2022r.?

Bardzo interesująco zapowiada się plan gal, organizowanych przez federację Fame MMA. Gale odbędą się w terminach: 26 marca, 28 maja, 27 sierpnia oraz 29 października. Pierwszą galę, tę 26 marca obejrzymy w Arenie Gliwice. Fanów MMA zaciekawi pojedynek pomiędzy popularnym 'Popkiem’, czyli Pawłem Mikołajuwem oraz Irlandczykiem z Ulsteru, Normanem Parke. Zdecydowanym faworytem będzie zawodnik z Wysp Brytyjskich,, jednak pamiętać należy o sile uderzenia lidera 'Gangu Albanii’, dzięki sile ciosu jest w stanie pokonać każdego przeciwnika. Mikołajuw wydaje się być underdogiem w tym pojedynku, wiele się nauczył w trakcie poprzednich gal i teraz chce tę wiedzę spożytkować. Walkę wieczoru stanowi pojedynek pomiędzy Sergiuszem Górskim oraz Pawłem Smektalskim. Sergiusz Górski, znany też jako 'Nitrozyniak’ podchodzi bardzo poważnie do swoich walk, mógł pojedynkować się już wcześniej, jednak wyszedł z założenia, że potrzebuje czasu, by odbyć pełny cykl treningowy, widać, że jest mocny i wykazuje się profesjonalizmem.

Paweł Smektalski, znany również jako 'The UnboxAll’, będzie trudnym przeciwnikiem. Walka, którą stoczą ci dwaj zawodnicy pozbawiona jest zdecydowanego faworyta, gdyż obaj mają mocne atuty. W trakcie gali, która odbędzie się w Gliwicach, będziemy mogli obejrzeć również Adama Soroko. Głównym atutem tego sportowca rodem z Olsztyna jest waleczność, nawet w najtrudniejszych sytuacjach nie składa broni, walczy do końca. Atutem Soroko jest fakt, że doskonale odnajduje się w technice karate kyokushin, które przez wiele lat trenował. Soroko będzie faworytem swej walki, gdyż już wcześniej pokazał świetną formę fizyczną oraz nieskazitelną technikę. Jedno jest pewne, podczas tegorocznych gali Fame MMA online, sportowych emocji nie zabraknie.

Kategorie
FAME MMAHigh League

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.