KSW 71: Marian Ziółkowski vs Sebastian Rajewski - Trailer
Zdjęcie: KSW

KSW 71: Wielki powrót Marcina Różalskiego i jego starcie w main evencie

Jeszcze nie tak dawno, bo 28 maja na gali KSW 70 fani Mariusza Pudzianowskiego mogli cieszyć się z decydującego ciosu w pierwszej rundzie, który potocznie mówiąc zgasił światło faworytowi bukmacherów, jaki był Michał Materla. Na kolejnej gali bukmacherzy i eksperci 22Bets również nie typują jako faworyta legendy MMA. W pojedynku Marcin Różalski – Errol Zimmerman, zdecydowanym faworytem legalnych firm bukmacherskich jest właśnie Holender.

Powrót legendy wagi ciężkiej

KSW 71 zbliża się dla kibiców wielkimi krokami już za tydzień w sobotę 18 czerwca grono fanów będzie mogło szeroko usiąść i cieszyć się z powrotu Marcina Różalskiego, gdzie powróci on do swojej sportowej specjalizacji, jaką jest kickboxing zmierzy się on z Errolem Zimmermanem Holenderskim zawodnikiem, który jest znany na całym świecie posiadający spore doświadczenie. Pochwalić się on może z 53 nokautów w 112 pojedynkach w kickboxingu. Który był on bezlitosny dla takich znanych postaci w świecie walk, jak, chociażby Rico Verhoeven lub Jerome Le Banner. Pojedynek ten odbędzie się na zasadach K1 w małych rękawicach. Pojedynek ten będzie trwać trzy rundy popiec minut każda.

Jeden z właścicieli KSW przyznał, że zawsze są oni otwarci na to, co nowe na to, co interesujące i widowiskowe. Marcin Różalski jest bez wątpienia najbardziej widowiskową postacią w historii KSW. Jest on unikalnym zawodnikiem, gdzie jego walki potrafią cieszyć, ale też tworzą historię organizacji. Po raz pierwszy w historii organizacji pojedynek ten nie zostanie odbyty na zasadach MMA, lecz w formule K1 małych rękawicach. Taki pomysł powinien zapewnić zawodnikom oraz fanom sporą gratkę z przeżywania momentów, gdzie doczekamy się w końcu powrotu popularnego „Różala” i znanym na całym świecie kickbokserem Errolem Zimmermanem.

Marcin Różalski były mistrz wagi ciężkiej gali KSW. Który pas zdobył na pamiętnej gali KSW 39 Koloseum, gdzie w cudownym stylu rozprawił się z Fernando Rodrigues Jr. Nokautując go tylko w 16 sekundzie starcia. Po wygranej Różal zrzekł się tytułu, gdzie odwiesił rękawice na kołek do MMA. Później podjął się walki w kickboxingu na gołe pięści, teraz znów możemy go zobaczyć w stójkowym pojedynku, w którym czuje się idealnie. Kiedy Marcin mógł zadebiutować w MMA, pojedynkował się on w muay thai oraz kickboxingu. Ma on na swoim koncie tytuł mistrza świata organizacji ISKA i WKA w formule K1. Pochwalić się on może mistrzostwem Polski w kickboxingu oraz zawodowym tajskim boksie. Posiada kilkadziesiąt stoczonych walk w formułach stójkowych.

Kim jest Holender?

Errol Zimmerman to prawdziwa legenda kickbokserskiego świata. W swojej barwnej karierze stoczył on ponad setkę walk, a kilkadziesiąt razy zwyciężył, nokautując swoich oponentów. Wygrał on w turnieju, takim jak K-1 World Grand Prix European Championship i Superkombat Heavyweight. Zimmerman mógł uczestniczyć w walkach z Semmym Schielem, Badrem Harim czy Rickiem Verhoevenem. Dodatkowo na KSW online możemy zobaczyć starcie o pas mistrzowski w kategorii lekkiej pomiędzy Marianem Ziółkowskim a Sebastianem Rajewskim oraz kilku byłych mistrzów tej federacji. Borys Mańkowski i Daniel Torres zmierzą się ze sobą. Artur Szpilka i jego walka z Sergiejem Radczenką będzie to rewanżowe starcie za zakończoną kontrowersyjną na korzyść polskiego pięściarza.

Karta walk oficjalnej gali KSW 71:

Walka wieczoru:

Marian Ziółkowski vs Sebastian Rajewski – o pas mistrzowski kategorii lekkiej.

Karta główna:

Marcin Różalski vs Errol Zimmerman – walka na zasadach K-1.

Borys Mańkowski vs Daniel Torres.

Artur Szpilka vs Sergiej Radczanko.

Roman Szymański vs Valeriu Mircea.

Jakub Wikłacz vs Bruno Augusto DoS Santos.

Filip Stawowy vs Michał Martínek.

Donucań Desmae vs Artur Sowiński.

Marć Doussis vs Przemysław Dzwoniarek.

Kategorie
KSW

Leave a Reply


Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.