Nabór do redakcji! Dołącz do nas!

NaszeMMA.pl to portal, który powstał, by zapewnić czytelnikom najświeższe i rzetelne informacje o wydarzeniach z aren całego świata. Prowadzenie serwisu internetowego niesie za sobą obowiązki, które wymagają systematycznej pracy całego zespołu redakcyjnego.

Nabór do redakcji

Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszych fanów musimy zwiększyć grono redakcyjne o nowych członków. Interesujesz się sportami walki, masz trochę wolnego i chciałbyś pisać artykuły do naszego portalu? Napisz do nas już dziś i rozpocznij karierę dziennikarską!

Poszukujemy przede wszystkim Newsmanów, którzy na bieżąco będą informować czytelników o nowinkach mieszanych sztuk walki z całego świata.

Wymagania:

– Umiejętność pisania bez błędów ortograficznych,

– Stały dostęp do Internetu,

– Znajomość języka angielskiego (tłumaczenie newsów),

– Systematyczność i kreatywność,

– Redagowanie i aktualizacja newsów.

Oprócz newsmanów poszukujemy również felietonistów (redagowanie felietonów, wyrażanie swojego zdania na dany temat), Typerów (osoby, które pisałyby analizy i typy gal) oraz relacjonistów (osoby gotowe oglądać gale na żywo i informować o nich na stronie).

Oferujemy:

– Możliwość zdobycia akredytacji prasowych

– Możliwość zdobycia doświadczenia dziennikarskiego,

– Pracę w miłej atmosferze, w młodym gronie redakcyjnym.

Gorąco zapraszamy również osoby młode, bez doświadczenia, rozpatrzymy każde Wasze zgłoszenie! Dla nas liczy się przede wszystkim pasja i zaangażowanie Nie przegap tej szansy! Nie bój się spróbować i wyślij nam swoje zgłoszenie, a na pewno dostaniesz szanse pokazania swoich umiejętności!

Kontakt: redakcja@naszemma.pl