KSW 83 Colosseum 2 w Strumyk TV i Strims World

Wśród miłośników sportów walki panuje wielkie oczekiwanie. W sobotę 3 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie, odbędzie się KSW 83 – KSW Colosseum 2. Główną walką wieczoru będzie pojedynek pomiędzy Mamedem Khalidovem a Scottem Askhamem. Na ringu zobaczymy również takie sławy jak Mariusz Pudzianowski, Arkadiusz Wrzosek czy Michał Materla.

Strumyk TV: KSW 83 Colosseum 2, gdzie obejrzeć?

Możesz się zastanawiać, gdzie będzie można obejrzeć tę galę. Dla mieszkańców Polski i wybranych krajów europejskich, takich jak Dania, Estonia, Finlandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Norwegia, Szwecja i Holandia, transmisja będzie dostępna na platformie Viaplay.

  • KSW w Viaplay: Polska, Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia, Islandia, Estonia, Litwa, Łotwa i Holandia
  • KSW TV: Pozostałe kraje, w których niedostępne jest Viaplay

» Oglądaj KSW na żywo online

Strumyk TV: KSW 83 Colosseum 2, transmisja za darmo?

Czy jest możliwość darmowego oglądania gali KSW 83? Odpowiedź na to pytanie niestety nie jest satysfakcjonujące. Zarówno Viaplay, jak i KSW TV są serwisami płatnymi, które nie oferują bezpłatnej transmisji.

Strumyk TV: KSW 83 Colosseum 2, transmisja w Viaplay

Viaplay to platforma dla tych, którzy chcą oglądać więcej niż tylko jedno wydarzenie. Za 55 zł miesięcznie (lub 44 zł przy wykupieniu abonamentu na rok) otrzymujesz dostęp do pakietu „Total”, który poza galą KSW 83 obejmuje również inne wydarzenia sportowe.

» Oglądaj KSW na żywo online

Jeśli jednak interesuje Cię jedynie gala KSW 83, KSW TV może być dla Ciebie idealnym wyborem. Za jednorazową opłatą 40 zł masz możliwość obejrzenia całej gali.

Strumyk TV: KSW 83 Colosseum 2, transmisja w KSW TV

Jeżeli chcesz podnieść emocje związane z oglądaniem gali, możesz skorzystać z oferty bukmachera Fortuna, który przygotował atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych użytkowników, aż do 630 zł.

» Odbierz bonus i typuj KSW na eFortuna.pl

Gdzie oglądać KSW 83 Colosseum 2?

Transmisja KSW 83 Colosseum 2 będzie dostępna w Viaplay w dziesięciu krajach: Polska, Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia, Islandia, Estonia, Litwa, Łotwa i Holandia. W pozostałych krajach transmisję oferuje KSW TV.

Czy dostępna jest transmisja za darmo?

Niestety, Viaplay nie udostępnia już okresu próbnego, dzięki któremu można było korzystać z oferty bezpłatnie przez 30-dni.Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.