Cory Sandhagen nokautuje Marlona Moraesa w 2 rundzie obrotówką!
1 runda
Obaj zawodnicy wymieniają się kopnięciami na środku oktagonu z całkiem niezłym skutkiem. Moraes trafia też kilkoma mocnymi ciosami, ale Cory odwdzięcza się precyzyjnymi jabami oraz niskimi kopnięciami. Obaj trafiają ciosami prostymi, Sandhagen zaczyna atakować korpus hakami oraz składać dłuższe kombinacje od Marlona. Moraes trafia i lekko wzruszył Sandhagenem, ale wraca na środek oktagonu i sprawnie łączy ciosy proste z kopnięciami na korpus. Ładne kolano od Cory’ego, ale także kontra Brazylijczyka doszła celu, w końcówce rundy Moraes przechwytuje kopnięcie i sprowadza Amerykanina do parteru.
2 runda
Sandhagen zaczyna rundę od jabów oraz kopnięć, trafia Moraesa świetną obrotówką!!! Nokdaun i dobicie, które wystarczy sędziemu do przerwania walki!!!!!!!!!
Tym samym Cory Sandhagen (13:2) wraca na tor wygranych po przegranej przez poddanie z Aljamainem Sterlingiem. Marlon Moraes (23:7) odnosi zaś porażkę po poprzedniej, wygranej walce z Jose Aldo.
-
AktualnościGeorges St-Pierre doczeka się filmu biograficznego o legendzie UFC. Reżyserem Thomas Soto
Andrzej / 25 marca 2026, 14:34
-
AktualnościJon Jones: byłem w zaawansowanych negocjacjach na galę UFC w Białym Domu, organizacja twierdzi inaczej
Andrzej / 23 marca 2026, 15:30
-
AktualnościReinier de Ridder przechodzi do kategorii półciężkiej po porażce z Caio Borralho na UFC 326
Andrzej / 12 marca 2026, 16:43
-
AktualnościAljamain Sterling zmierzy się z Youssefem Zalalem w walce wieczoru UFC Vegas 116
Andrzej / 12 marca 2026, 15:39
-
AktualnościUFC w Białym Domu może kosztować do 60 mln dolarów — gala 14 czerwca z około 5 tys. widzów
Andrzej / 25 lutego 2026, 16:49
-
AktualnościRenato Moicano kontra Chris Duncan w głównym pojedynku UFC Fight Night 272 w Las Vegas
Andrzej / 23 lutego 2026, 16:33




