Fame MMA transmisja na żywo i stream online za darmo w internecie. Gdzie oglądać?

Transmisje Fame MMA na żywo i online udostępniane są wyłącznie w systemie PPV. Każdą galę można oglądać w internecie i telewizji opłacając jednorazowy abonament. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje o tym gdzie oglądać Fame MMA.

Fame MMA: Gdzie oglądać?

Wszystkie gale FAME MMA można oglądać na żywo w internecie za pośrednictwem oficjalnej platformy FAME MMA TV. Ponadto, od niedawna transmisje Fame MMA dostępne są również w Polsat Box i Polsat Box Go.

Fame MMA transmisja online i stream za darmo

Dwie pierwsze walki z każdej gali Fame MMA udostępniane są bezpłatnie na oficjalnym kanale federacji w serwisie Youtube. Pozostałe pojedynki można oglądać wyłącznie w systemie PPV.

» Odbierz Cashback 200 PLN i typuj na Betclic.pl

Fame MMA transmisja na żywo w internecie

Transmisja Fame MMA na platformie FAME MMA TV dostępna jest w dwóch wersjach:

  • Premium (Jakość 1080p, 7 dni dostępu, dostep do Loży Szyderców) – Cena 34,99 zł
  • Basic (Jakość 720p, 48h dostępu) – Cena 29,99 zł.

Transmisje w Fame MMA TV można oglądać na:

  • komputerach PC i mac (strona internetowa)
  • urządzeniach mobilnych Android (aplikację można pobrać ze Sklepu Play)
  • urządzeniach mobilnych iOS (aplikację można pobrać z App Store)

W serwisie internetowym Polsat Box Go dostęp do PPV można wykupić za 35 złotych.

» Odbierz Cashback 200 PLN i typuj na Betclic.pl

Fame MMA transmisja na żywo w tv

Od niedawna, gale Fame MMA można również oglądać na żywo w telewizji. Taką możliwość oferuje wyłącznie platforma satelitarna Polsat Box (Cyfrowy Polsat). Za jednorazowy dostęp do gali Fame MMA pobierana jest opłata w wysokości 35 złotych.

Fame MMA transmisja na żywo w internecie

Zakłady bukmacherskie na gale Fame MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Betclic, który jest oficjalnym sponsorem federacji. Betclic dla nowych użytkowników oferuje zakład bez ryzyka o wartości 200 złotych. Aby z niego skorzystać należy zarejestrować konto na wskazanej poniżej stronie internetowej.

» Odbierz Cashback 200 PLN i typuj na Betclic.pl

Gdzie dostępna jest transmisja Fame MMA?

Transmisje Fame MMA na żywo w internecie można oglądać na platformach Fame MMA TV oraz Polsat Box Go. Za dostęp do transmisji pobierana jest opłata uzależniona od wybranej jakości transmisji.

Czy dostępna jest transmisja w tv?

Tak, gale Fame MMA można oglądać w systemie PPV oferowanym przez telewizję satelitarną Polsat Box. Cena za dostęp do transmisji telewizyjnej wynosi 35 złotych.

Czy dostępna jest transmisja Fame MMA za darmo?

Federacja Fame udostępnia zazwyczaj na portalu Youtube dwie pierwsze walki za darmo. Pozostałe pojedynki pokazywane są wyłącznie na platformach PPV.Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.