KSW transmisja na żywo i stream online za darmo w internecie. Gdzie oglądać?

Transmisje KSW to jedne z najchętniej oglądanych wydarzeń MMA. Każda gala Konfrontacji Sztuk Walki cieszy się ogromną popularnością. Gale KSW na żywo i online udostępniane są na platformach streamingowych, z których można korzystać w zależności od tego w którym kraju korzysta się z internetu. W poniższym artykule prezentujemy szczegółowe informacje o tym gdzie oglądać transmisje KSW na żywo i online w internecie.

Gdzie obejrzeć KSW?

Oglądanie gali KSW możliwe jest za pośrednictwem platformy KSWEpic.tv oraz serwisu Canal+online.

Transmisja KSW Epic
Postaw zakład za 10 zł i odbierz kod PPV Odbierz kod PPV za 10 zł
Transmisja online + dostęp do Canal+ Oglądaj transmisję KSW Epic

KSW transmisja za darmo

Niestety, transmisja KSW nie jest oferowana za darmo, jednak jest sposób na uzyskanie kodu PPV, które rozdaje bukmacher Fortuna. Wystarczy założyć konta klienta u bukmachera Fortuna oraz postawić zakład za minimalną kwotę 10 złotych. Każda osoba spełniająca warunki promocji otrzyma kod do transmisji PPV, który można wykorzystać na oficjalnej platformie kswepic.tv.

» Odbierz kod PPV do KSW Epic za 10 zł

KSW transmisja Canal+online

Platforma Canal+online przygotowała dla swoich użytkowników specjalne pakiety, umożliwiające dostęp do transmisji gali KSW Epic. Dostępne są dwie opcje: pakiet CANAL+ SERIALE I FILMY Z XTB KSW EPIC oraz pakiet CANAL+ Z XTB KSW EPIC, każdy z możliwością oglądania live oraz powtórki wydarzenia. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie. Usługa dostępna jest zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację na różnorodne urządzenia.

» Oglądaj KSW Epic na żywo online

KSW transmisja KSW Epic TV

Platforma KSW Epic TV przygotowała pakiety „Premium” i „Basic”, różniące się jakością transmisji oraz czasem dostępu do gali VOD. Transmisja oferowana jest przez stronę internetową, jak i aplikację KSW EPIC PLAYER.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.