KSW transmisja na żywo i stream online za darmo w internecie. Gdzie oglądać?

Gdzie można oglądać transmisje gal KSW korzystając z serwisów PPV i za darmo? Sprawdzamy wszelkie możliwe sposoby na śledzenie gal KSW – szczegóły prezentujemy w poniższym artykule..

Gdzie oglądać KSW?

  • Viaplay (platforma dostępna w: Polsce, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, Litwie i Łotwie)
  • KSW TV (platforma dostępna w krajach, w których nie ma Viaplay)
Postaw 10 zł i odbierz kod Odbierz kod do Viaplay za 10 zł

KSW transmisja online za darmo

Niestety, transmisja KSW nie jest dostępna bezpłatnie.

KSW transmisja na platformie Viaplay

Aby obejrzeć transmisję z KSW na żywo, konieczne jest założenie konta na platformie streamingowej Viaplay oraz opłacenie subskrypcji. Dla nowych użytkowników, pakiet “Total” jest oferowany w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie, przy płatności rocznej, lub w standardowej cenie 55 zł za miesiąc, przy subskrypcji miesięcznej. Transmisję na żywo w Viaplay można oglądać na szerokiej gamie urządzeń, co zapewnia elastyczność oraz wygodę dostępu z dowolnego miejsca.

KSW – oferta LIVE od Fortuny

Możliwość obstawiania wyników walk KSW oferuje bukmacher Fortuna, który przygotował atrakcyjny pakiet powitalny dla nowych klientów. Pakiet powitalny o wartości 330 zł obejmuje bonus za rejestrację, pierwszy depozyt, a także trzy zakłady bez ryzyka. Kliknij w poniższy link, sprawdź ofertę i typuj zakłady na KSW!

» Odbierz kod do Viaplay za 10 złotych!

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.