UFC w Strumyk TV i Strims World

Transmisje UFC to jedne z najchętniej oglądanych wydarzeń związanych ze sportami walki. Gale z udziałem Polaków cieszą się ogromną popularnością. Na naszej stronie można sprawdzić gdzie oglądać transmisje UFC za darmo korzystają z legalnych źródeł, bez konieczności korzystania z takich platform jak Strumyk TV czy Strims World.

Strumyk TV: UFC gdzie oglądać?

  • Transmisja TV: Polsat Sport
  • Transmisja online (za darmo): Fortuna TV, STS TV oraz Betclic TV
  • Transmisja online (płatna): Polsat Box Go

Strumyk TV: UFC transmisja za darmo

Dostęp do bezpłatnej transmisji gali UFC jest możliwy dzięki serwisom Fortuna TV, STS TV oraz Betclic TV. Aby skorzystać z tej opcji, konieczne jest założenie konta w wybranej platformie, dokonanie pierwszego depozytu oraz postawienie zakładu. Serwisy te przygotowały dla nowych użytkowników atrakcyjne pakiety powitalne, dzięki którym można nie tylko oglądać UFC bez dodatkowych opłat, ale również obstawiać zakłady na galę – szczegóły:

  • FORTUNA TV » oferuje darmową transmisję UFC oraz pakiet startowy o wartości 330 złotych dla nowych klientów;
  • STS TV » umożliwia oglądanie bez opłat, a na nowych użytkowników czeka pakiet powitalny o wartości 1660 złotych;
  • BETCLIC TV » transmisja bez opłat i zakład bez ryzyka 200 zł dla nowych klientów

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Betclic TV, są dostępne nie tylko na stronach internetowych, ale również w aplikacjach mobilnych na systemy Android i iOS. Dzięki temu, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, masz możliwość śledzenia transmisji UFC na urządzeniach mobilnych oraz komputerze.

Strumyk TV: UFC transmisja w Polsat Box Go

Za pośrednictwem platformy Polsat Box Go można również śledzić wydarzenia z UFC. Aby uzyskać dostęp, wystarczy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport” za 40 złotych, który zapewnia 30-dniowy dostęp do kanałów Polsat Sport i innych treści sportowych. Możliwość oglądania transmisji jest dostępna zarówno na stronie internetowej, jak i w dedykowanej aplikacji, co umożliwia dostęp na różnorodnych urządzeniach mobilnych oraz smart TV. Dodatkowo, Polsat Box Go oferuje opcję współdzielenia konta, co pozwala na jednoczesne korzystanie z usługi przez dwie osoby.

Strumyk TV: UFC lista serwisów z transmisją

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Betclic TV
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.