KSW dzisiaj – gdzie obejrzeć transmisję na żywo w tv i stream online za darmo?

W tym artykule odpowiemy na pytanie, gdzie można oglądać KSW, jakie są dostępne opcje transmisji online i tv. Sprawdzamy też czy istnieje możliwość oglądania KSW na żywo za darmo czy stream oferowany jest wyłącznie w PPV.

Gdzie obejrzeć KSW dzisiaj?

Dostęp do transmisji online gali KSW zapewniają serwisy Canal+online oraz KSWEpic.tv.

Transmisja KSW Epic
Postaw zakład za 10 zł i odbierz kod PPV Odbierz kod PPV za 10 zł
Transmisja online + dostęp do Canal+ Oglądaj transmisję KSW Epic

KSW dzisiaj za darmo

Chociaż dostęp do transmisji gali jest płatny, istnieje sposób, aby zdobyć kod PPV bez dodatkowych kosztów. Bukmacher Fortuna, będąc oficjalnym partnerem KSW, proponuje specjalną promocję. Wymagane jest założenia konta i postawienia zakładu o minimalnej wartości 10 złotych. Spełniając te warunki, każdy nowy użytkownik otrzyma kod do transmisji PPV, który będzie można wykorzystać na platformie kswepic.tv.

» Odbierz kod PPV do KSW Epic za 10 zł

KSW dzisiaj transmisja w Canal+online

Canal+online przygotował dla swoich użytkowników dwa pakiety. Pierwszy z nich, „CANAL+ SERIALE I FILMY Z XTB KSW EPIC”, oferuje dostęp live do gali, możliwość oglądania powtórki oraz dostęp do szerokiej gamy seriali i filmów. Drugi pakiet, „CANAL+ Z XTB KSW EPIC”, rozszerza ofertę o treści VOD oraz dostęp do kanałów i sportu na żywo. Oba pakiety umożliwiają oglądanie na różnych urządzeniach, od komputerów po smartfony i telewizory smart.

» Oglądaj KSW Epic na żywo online

KSW dzisiaj na żywo w KSW Epic TV

Platforma KSW Epic TV oferuje dwie opcje pakietów dla widzów: „Premium” oraz „Basic”. Pakiet „Premium” zapewnia transmisję online w jakości Full HD (1080p), dostęp do gali VOD przez 168 godzin, w cenie 45,99 zł. Pakiet „Basic” oferuje transmisję w jakości HD (720p) i dostęp VOD przez 48 godzin za 40,99 zł. Oglądanie jest możliwe zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację KSW EPIC PLAYER.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.