KSW dzisiaj – gdzie obejrzeć transmisję na żywo w tv i stream online za darmo?

Zastanawiasz się, jak legalnie oglądać dzisiaj KSW? W naszym artykule znajdziesz przewodnik po dostępnych opcjach transmisji, zarówno płatnych, jak i darmowych. Odkryj dostępne metody, przeglądając szczegóły poniżej.

KSW dzisiaj – gdzie oglądać?

  • Viaplay (platforma dostępna w: Polsce, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, Litwie i Łotwie)
  • KSW TV (platforma dostępna w krajach, w których nie ma Viaplay)
Postaw 10 zł i odbierz kod Odbierz kod do Viaplay za 10 zł

KSW dzisiaj – transmisja za darmo

Transmisja online z dzisiejszej gali KSW nie jest dostępna za darmo.

KSW dzisiaj – transmisja na platformie Viaplay

Aby dołączyć do grona oglądających KSW na żywo, konieczne jest posiadanie konta na platformie streamingowej Viaplay. Pakiet “Total” jest obecnie oferowany w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie, przy zobowiązaniu rocznym, lub za standardową cenę 55 zł w opcji miesięcznej.

Usługa Viaplay umożliwia oglądanie transmisji KSW na różnorodnych urządzeniach, w tym komputerach, telewizorach smart, smartfonach, tabletach, a także na konsolach do gier i urządzeniach streamingowych (jednocześnie stream może być włączony na dwóch urządzeniach).

KSW dzisiaj – oferta LIVE od Fortuny

Osoby zainteresowane typowaniem wyników pojedynków na gali KSW mogą obstawiać zakłady u bukmachera Fortuna. Nowi klienci mogą liczyć na pakiet powitalny o wartości 330 zł, który obejmuje bonus za rejestrację, pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka. Załóż konto korzystając z poniższego odnośnika i typuj zakłady na KSW!

» Odbierz kod do Viaplay za 10 złotych!

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.