UFC transmisja na żywo i stream online za darmo w internecie. Gdzie oglądać?

Transmisje UFC to najchętniej oglądane gale MMA na świecie. Praktycznie w każdy weekend można oglądać transmisje UFC na żywo w internecie i online za darmo. Gdzie dostępne są transmisje? Jak i gdzie oglądać UFC?  

UFC: Gdzie oglądać?

Transmisje ze wszystkich gal UFC można oglądać w telewizji na kanałach Polsatu Sport. Kanał ten można również oglądać w internecie na platformie Polsat Box Go. Istnieje również możliwość oglądania transmisji UFC online za darmo w serwisie Fortuna TV. Dostęp do wszystkich transmisji oferuje również oficjalna platforma UFC Fight Pass.

UFC: Transmisja online i stream za darmo

Wszystkie gale UFC na żywo można oglądać w serwisie Fortuna TV. Jest to platforma oferująca transmisje z wielu rozgrywek w tym również walki UFC. Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować konto, odebrać bonus i dokonać wpłaty środków na konto klienta.

Każdy klient, który zaloguje się na stronie internetowej może oglądać transmisje w oknie przeglądarki. Można również pobrać aplikację mobilną Fortuny i oglądać UFC online na ekranach smartfonów i tabletów.

» Oglądaj transmisje UFC w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje UFC w Betclic TV

» Oglądaj transmisje UFC w STS TV

UFC: Transmisja na żywo w internecie i TV

Transmisję UFC na żywo w telewizji udostępnia Polsat Sport. Kanał ten można również oglądać w internecie na platformie Polsat Box Go. Polsat Sport dostępny jest w pakiecie sportowym za 40 złotych. Po jego wykupieniu użytkownik ma możliwość oglądania transmisji online 

UFC Błachowicz, Gamrot, Jędrzejczyk, Kowalkiewicz, Tybura: Gdzie oglądać?

Polscy kibice najchętniej oglądają oczywiście walki i gale UFC z udziałem polskich zawodników i zawodniczek. Transmisje UFC z udziałem Jana Błachowicza, Mateusza Gamrota, Joanny Jędrzejczyk, Karoliny Kowalkiewicz, Marcina Tybury i innych zawodników można oglądać za darmo w Fortuna TV.

» Oglądaj transmisje UFC w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje UFC w STS TV

Gdzie oglądać UFC na żywo w telewizji?

Transmisje UFC w Polsce pokazywane są przez telewizję Polsat Sport.

Czy można oglądać gale UFC za darmo?

Tak, transmisje ze wszystkich gal UFC udostępniane są przez bukmachera Fortuna.

Ile kosztuje dostęp do UFC Fight Pass?

Cena za miesięczny dostęp do usługi UFC Fight Pass wynosi 9,99 EUR.Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.