Paweł Pawlak wygrywa przez jednogłośną decyzję z Adrianem Błeszyńskim po świetnej, pięciorundowej wojnie!

Paweł Pawlak nowym mistrzem wagi średniej Babilon MMA!

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Od kopnięc rozpoczynają obaj zawodnicy. Potężny lewy sierpowy „Aresa” i na deskach ląduje Pawlak, ale wciąż jest w grze. Broni się Pawlak będąc w parterze. Walka wraca do stójki. Zamyka ciosami na siatce Pawlaka. Kolejny mocny lewy sierpowy w wykonaniu Błeszyńskiego. Klincz, gdzie Pawlak wciska Błeszyńskiego do siatki. „Ares” odwraca i rozrywa. Znów 33-letni reprezentant sportowego Zagłębia Sosnowiec ciosami zamyka rywala na siatce. Wymiana niskimi kopnięciami. Pawlak trafia także ciosami. Klinczuje Pawlak, ale Błeszyński błyskawicznie rozrywa. Dobre uniki w wykonaniu 33-latka z Sosnowca. Kolejny lewy sierp siada na twarzy Łodzianina. Próba highkicka w wykonaniu Pawlaka, ale nie trafia. Obrotowe kopnięcie Łodzianina, ale ponownie nie trafia w rywala.

Runda druga:

Od niskiego kopnięcia rozpoczyna Pawlak. Ciosami odpowiada Błeszyński. Seria lowkicków w wykonaniu „Aresa”. Trafił Pawlak i zachwiał się Błeszyński, chce to wykorzystać Pawlak i nadział się na potężny prosty Błeszyńskiego. Kolejny lewy sierp Adriana. Poszli na wymiany, ale dalej stoją na nogach. Kopnięcie Pawła, ciosem rewanżuje się „Ares”. Pawlak klinczuje i dociska rywala do siatki. Próbuje obalić, ale Błeszyński kapitalnie rozrywa. Trafił Pawlak i zachwiał się Błeszyński. Niskie kopnięcia Błeszyńskiego i ruszył na „Plastinho” z dwoma prostymi, ale Pawlak był na to przygotowany. Haczenie Pawlaka, ale dobra defensywa Sosnowczanina. Udaje się jednak Pawlakowi obalić rywala i zajmuje plecy. Odwraca się Błeszyński, ale Pawlak jest cały czas z góry. Wstają do stójki, kolanem trafia Pawlak i rozpoczyna się bijatyka na ostatnie sekundy. Dopiero gong ją przerywa!

Runda trzecia:

Lewy prosty Pawlaka, odpowiada Błeszyński, ale Pawlak przechodzi pod ręką i przewraca rywala. Wstaje jednak „Ares” i walka wraca do stójki. Błeszyński zamyka ciosami Pawlaka na siatce. Szarża w wykonaniu Błeszyńskiego, ale ucieka Pawlak. Błeszyński czuje się w stójce coraz pewniej i trafia wieloma ciosami. Kapitalny łokieć Pawlaka, ale Błeszyński trafia sierpami. Pada Pawlak i hammerfistami ubija Błeszyński, ale Pawlak wyklucza mu ręce i szykuje się do trójkąta nogami. Pawlak również jest aktywny z dołu i trafia ciosami, ale tym samym odpowiada będący z góry Błeszyński. Walka przenosi się pod siatkę i wstają. Trafił Pawlak i jest podłączony Błeszyński, ale wciąż walczy! Pawlak trafia serią potężnych ciosów i łokci, ale „Ares” wciąż jest w grze. Klinczuje. Rozerwanie klinczu i znów bójka! Gong kończy rundę trzecią i oznajmia, że czekają nas rundy mistrzowskie!

Runda czwarta:

Ciosami na siatce zamyka rywala Błeszyński. Lewym prostym atakuje Pawlak. Klinczuje i obala Błeszyńskiego. Oddaje plecy, ale szybko wstaje i walka trafia do klinczu. Łodzianin atakuje łokciem i kolanem. „Ares” rozrywa klincz. Kolejny lewy prosty Pawlaka, prawym sierpem odpowiada Błeszyński. Pawlak schodzi w nogi i wyłącza nogi przeciwnika. Wstaje po raz kolejny „Ares”. Mocne niskie kopnięcie Błeszyńskiego, Pawlak odpowiada front kickiem i przewraca się Błeszyński. Wstaje i ponownie wymieniają się ciosami. Potwornie zmęczony Błeszyński walczy na charakterze i to on schodzi po sprowadzenie. Wciska swojego rywala w siatkę i obija żebra Pawlaka. Mocno krwawi Błeszyński, ciosami z dołu atakuje Pawlak. Pozwala wstać Pawlakowi Błeszyński. Znów rozpoczyna się wymiana ciosami. Klinczuje Pawlak.

Runda piąta:

Rozpoczyna się ostatnia runda od wymiany ciosów. Lewe oko Błeszyńskiego zamyka się. Niskie kopnięcie Błeszyńskiego, tym samym odpowiada Pawlak. Szarża „Aresa” zamyka Pawlaka na siatce, ale Łodzianin umiejętnie z tego ucieka. Wymiany ciosów, ale to Pawlak trafia więcej, mocniej i celniej. Klinczuje Błeszyński, Pawlak trafia kolanem. Front kickami zatrzymuje zawodnika z Sosnowca „Plastinho”. Kopnięcie na korpus w wykonaniu Pawlaka. Szarża Błeszyńskiego. Klinczuje Błeszyński. Trafił Pawlak i jest zamroczony Błeszyński. Kopnięcie obrotowe, ale wciąż stoi Błeszyński. Wyniesienie i Pawlak ląduje na plecach. Wstaje jednak i walka znów wraca do stójki. Trafia prawym Pawlak. Klinczuje „Ares” i wycina Łodzianina za nogę. Wciska w siatkę Pawlaka. Znowu jednak reprezentant Oktopusu Łódź wstaje. Trafił kolanami na głowę Błeszyńskiego, ale on wciąż stoi! Pawlak trafia w klinczu i gong kończy ostatnią rundę tej kapitalnej wojny!

 

Przeczytaj też: Babilon MMA 18: Revenge – wyniki na żywo

Kategorie
BabilonNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.