Monster Energy

„Nawet jeśli odniesiesz sukces tylko na jeden dzień, to jest tego warte” Joanna Jędrzejczyk w serii Come With Us

JJ w niezwykle ciekawym materiale od Monstera obejmującym wiele aspektów jej życia
Come With Us to seria 6 odcinków, w których Monster Energy prezentuje życia, kariery i drogi 6 różnych zawodników. Każdy z nich walczy o szczyty w swojej dyscyplinie.
 
W odcinku numer 5. bohaterką jest Joanna Jędrzejczyk. Była mistrzyni UFC, która nieraz broniła swojego tytułu pokazała w materiale wiele swoich oblicz. Zaprezentowała się zarówno jako zawodniczka, człowiek i osobowość medialna. Opowiedziała m.in. o kulisach pojedynku z Claudią Gadelhą i dlaczego zwolniła po niej swojego managera. JJ mówi także o podejściu do samego sportu i dlaczego wciąż zamierza walczyć. Ciekawym wątkiem jest także to, iż nie tak długo przed debiutem w UFC chciała porzucić to wszystko i szukać innej drogi w życiu, 
 
Asia wypowiedziała się także na temat kobiet w MMA, oraz tego jak dobrze czuje się w roli jurorki w telewizyjnym show. Wskazała także swoją filozofię tego, jak postrzega sukces. Pokazała się zatem z wielu stron, dowiadujemy się jak myśli, oraz, że planuje już kolejny pojedynek. Cały materiał do zobaczenia poniżej. 
 

 
 
Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.